Evolve به عنوان بهترین بازی E3 امسال انتخاب شد

Evolve به عنوان بهترین بازی E3 امسال انتخاب شد

هفته پیش با شما لیست نامزدهای بهترین بازی های به نمایش در آمده در E3 امسال را به اشتراک گذاشتیم و حالا نوبت آن رسیده که بهترین ها را به شما معرفی کنیم. بازی Evolve با کسب بیشترین جوایز از جمله بهترین بازی نمایشگاه، با فاصله از رقبایش در رتبه اول ایستاد.

بازی Evolve مجموعا ۴ جایزه از آن خود کرد که این جوایز شامل بهترین بازی نمایش، بهترین بازی کنسولی، بهترین بازی اکشن و بهترین بازی چند نفره آنلاین هستند. پس از آن، بازی No Man's Sky با ۳ جایزه در رتبه بعدی قرار دارد. بازی No Man's Sky یک بازی مستقل اما بسیار جاه طلبانه است و ابتدا برای کنسول پلی استیشن ۴ و سپس برای پی سی منتشر خواهد شد.

Evolve توسط استودیو ترتل راک ساخته می شود که سال های پیش دو شماره از بازی Left 4 Dead را با شراکت کمپانی والو ساخته اند. این عنوان اواخر امسال برای پی سی و کنسول های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر می شود.

البته باز هم لازم است یادآوری کنیم که بازی هایی چون The Witcher 3: Wild Hunt یا Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در نمایشگاه امسال قابل بازی نبودند و تنها بازی های قابل بازی مورد ارزشیابی قرار گرفته و در لیست گنجانده شده اند. برای مشاهده بهترین بازی های هر قسمت به طور کامل می توانید به وبسایت گیم اینفرومر مراجعه کنید.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato