بازی DOOM جدید در 28 تیر رسما رونمایی می شود

همانطور که در E3 امسال دیدیم، DOOM بعدی بالاخره پس از سال ها حرف و حدیث، یک نمایش حقیقی داشت و رسما با تیزر تریلری کوتاه معرفی شد. اما نه اسم کامل بازی، نه تاریخ حدودی عرضه و به طور کلی هیچ اطلاعاتی از بازی منتشر نشد اما انتظارات 27 تیر به پایان می رسد.

استودیو id Software سالانه مجمعی به نام QuakeCon برگزار می کند. مسابقات، نطق های بزرگان استودیو و البته نمایش بازی های شرکت بتسدا در سال های اخیر مهم ترین اتفاقاتی بوده اند که در این نمایشگاه رخ داده و امسال هم طبق گفته ناشر بازی DOOM، با نمایش این بازی پیگیری خواهد شد.

نمایش DOOM در اولین شب کواک کان در دالاس، تگزاس آمریکا، خانه id Software، رخ خواهد داد و شب های بعدی با برگزاری تورنومنت ها و سخنرانی های افراد سرشناس استودیو پیگیری خواهد شد. مراسم معرفی DOOM محدود به کواک کان خواهد بود و در هیچ رخداد گیمینگ دیگری حضور نخواهد داشت.

در ادامه مطلب تعدادی از تصاویر منتسب به این بازی آورده شده که خیلی جالب است بدانیم آیا واقعا Doom بعدی با همین سطح گرافیکی در حال ساخت و توسعه قرار دارد یا خیر. در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

در نظر داشته باشید که تصاویر مربوط به اوایل سال 2012 هستند و تقریبا یک سال و نیم پیش لو رفته اند. مشخص نیست از آن زمان تا به حال تا چه حد گرافیک بازی پیشرفت داشته. البته اصلا مشخص نیست این تصاویر برای DOOM باشند.

3wF4Z

7W6X1

75LfP

aY9tA

JoTDn

4uza8

9QbnZ

a1IjH

eUKKr

ویجیاتو

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟