رکورد جالب کورتانا در پیش بینی مسابقات جام جهانی

اگر خاطرتان باشد، چند روز پیش گفتیم دستیار صوتی مایکروسافت،‌ کورتانا پا در جای پای پائول، اختاپوس معروف (که گویا مرحوم شده) گذاشته و شروع به پیش بینی مسابقات جام جهانی کرده. کاربران با پرسیدن سوالاتی نظر کورتانا را در رابطه با برنده احتمالی مسابقه می خواستند.

نکته جالب این است که تا به امروز تمام حدسیات این دستیار صوتی درست بوده و به خوبی از پس پیش بینی مسابقات این جام جهانی بر آمده. آخرین پیش بینی کورتانا مربوط به مسابقه بین تیم های کلمبیا و برزیل بود و کورتانا پیش از شروع مسابقه، به درستی برد تیم برزیل را حدس زده بود.

پیش از این هم این دستیار صوتی جذاب از برد تیم آلمان در برابر فرانسه خبر داده بود و حالا، رقم پیش بینی های صحیح خود را به ۱۰ مسابقه رسانده.

سرور ابری

حساب کاربری توییتر نوکیا پس از مسابقه آلمان و فرانسه تصویر بالا را منتشر کرد در متن نوشت: "آیا کورتانا می تواند همچنان این مسیر را عالی پیش برود؟ او پیش بینی کرده برزیل کلمبیا را شکست خواهد داد (که همینطور هم شد). شما چه حدسی می زنید؟"

به نظر می رسد مایکروسافت با معرفی کورتانا و قابلیت های پرسش و پاسخ جالبش در کنار دیگر امکانات این دستیار صوتی، به خوبی قادر به رقابت با اپل و گوگل در این زمینه بوده.

سرور ابری

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟