همه چیز درباره آیفون 13
Murtastic: اپلیکیشنی برای طراحی لایو والپیپر

Murtastic: اپلیکیشنی برای طراحی لایو والپیپر

اندروید به خاطر ویژگی های شخصی سازی اش بسیار محبوب و مورد توجه است. شخصی سازی یعنی اینکه هر چیزی که دوست دارید را ببینید و اپلیکیشن Murtastic به شما این اجازه را می دهد که لایو والپیپرهای مخصوص به خودتان خلق کنید و از آن لذت ببرید.

برای کسانی که نمی دانند، live wallpaper، پس زمینه هایی قابل تعامل و دارای انیمیشن هستند که طبیعتا نسبت به والپیپرهای ایستا مصرف انرژی بیشتری هم دارند.

روی آیکن برنامه که کلیک می کنید و صفحه اول را می بینید، خیلی سریع متوجه می شوید که باید چکار کنید. ۸ دکمه که اسم های شان عملکرشان را تشریح می کند.

Screen Shot 2014-07-06 at 3.47.49 PM-w600

هر متنی که دوست داشته باشید می توانید بنویسید، اندازه نوشته ها را تغییر دهید، رنگ پس زمینه را مشخص کنید و هر عکسی که خواستید اضافه کنید.

Screen Shot 2014-07-06 at 3.48.03 PM-w600

هر تعداد صفحه که بخواهید می توانید به صفحات والپیپرتان اضافه و زمان تغییر آن ها را هم تا حدود میلی ثانیه مشخص کنید. نوشته ها را هم حتی می توانید به حرکت در بیاورید که یکی از ویژگی های جالب این برنامه است.

Screen Shot 2014-07-06 at 3.48.17 PM-w600

هنگامی که کارتان تمام شد، دکمه "Finish" را فشار دهید و فرمان دهید که آنچه خلق کردید والپیپر اصلی شما شود.

Screen Shot 2014-07-06 at 3.48.32 PM-w600

نمونه های مشابهی از گوگل پلی قرار دارند اما برگ برنده Murtastic، طراحی و سادگی کار با آن است. همین موضوعات در کنار امکانات گسترده باعث می شود که شما خیلی سریع یک والپیپر زنده برای پس زمینه گجت اندرویدی خود طراحی کنید و در عین حال از انجام این کار لذت هم ببرید.

اما اگر این اپلیکیشن به شما اجازه می داد موارد داده محوری چون ساعت، ویجت های مختلف آب و هوا و خبر و ... را هم به نوعی با پس زمینه همگام کرد بسیار عالی می شد و قطعا Murtastic را یک مرحله بالاتر از آن چه که الان هست می برد.

Murtastic - DIY Live Wallpaper
  • Murtastic - DIY Live Wallpaper
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Chi Station
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۰.۲ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato