اهدای ۱۰۰ سکه تمام بهار آزادی به خریداران Xperia M Dual

در پاییز سال گذشته شرکت آرمان همراه آرین، به عنوان گارانتی کننده محصولات موبایل سونی در ایران، جشنواره ای را برای خریداران Xperia M Dual برگزار کرد. طی این جشنواره کاربرانی که شماره IMEI محصول خود را برای آرین پیامک می کردند، در قرعه کشی ۱۰۰ سکه تمام بهار آزادی شرکت داده می شدند.

دیروز طی مراسمی با همکاری مشترک سونی و آرین، قرعه کشی این جشنواره برگزار شد و برندگان سکه های طلا مشخص گشتند. به گفته مدیران شرکت آرین، استقبال از این جشنواره به حدی بوده که آن ها مجبور شده اند مهلت شرکت در قرعه کشی را تا زمستان ۹۲ تمدید نمایند.

5-w600

در حاشیه این مراسم آرین اعلام کرد که به زودی در وبسایت خود بخش ویژه شکایات مشتریان را راه اندازی خواهد کرد؛ از طریق این پنل کاربران می توانند مشکلات خود در رابطه با محصول و یا امور مربوط به گارانتی و فروش را مطرح نمایند. آرین قصد دارد تا با برگزاری قرعه کشی میان کسانی که نظرات خود را در این بخش قرار داده اند، کاربران را به تعامل بیشتر با شرکت دعوت نماید.

جالب است بدانید که طبق گفته آرین، Xperia Z در میان محصولات سونی، بالاترین آمار خرابی را به خود اختصاص داده است. بیشترین موردی که کاربران به خاطر آن به شرکت گارانتی کننده مراجعه می کنند، مشکلات مربوط به بحث آب خوردگی دستگاه است. مدیران آرین توضیح دادند که بسیاری از مصرف کنندگان موضوع مقاوت در برابر آب موبایل های سونی را به خوبی درک نکرده اند و به همین خاطر و در اثر سهل انگاری هایی مانند باز گذاشتن پرت های دستگاه، با مشکلاتی مواجه می شوند.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟