با اسپری های شرکت Impervious آیدیوایس خود را ضد آب کنید

شرکت های سازنده تلفن همراه به مرور در حال مقاوم کردن دستگاه های خود در برابر آب هستند. اما محصولاتی که از این قابلیت بهره نمی برند می بایست از کاورهای محافظ و بعضا گران قیمت استفاده کنند که با این حال به کیفیت تلفن های با بدنه ضد آب نمی رسند.

حالا شرکتی به نام Impervious دو مدل اسپری معرفی کرده که شما با استفاده از آنها می توانید تلفن همراه و تبلت خود را به طور کامل در برابر آب و ضربه مقاوم کنید. اما این اسپری از چه ساخته شده؟

محتوای این اسپری ها از ذرات بسیار ریز هیدروفوب (بیش از ۱۰۰۰ برابر کوچکتر از موی انسان) است که با خاصیت دفع آب و ایجاد یک لایه محافظ، دستگاه شما را در برابر خیس شدن و ضربه مقاوم می کند. سازندگان این اسپری ادعا می کنند محصول آنها گواهینامه IPX7 دارد و تمام آی‌دیوایس ها از جمله آیفون ۵، ۵ اس و غیره با استفاده از آن قادر خواهند بود تا نیم ساعت در عمق یک متری آب قرار بگیرند. این اسپری ها عمری نسبتا طولانی دارند و حداقل ۳ سال به روی دستگاه باقی خواهند ماند. ضمن اینکه عمل شارژ کردن و استفاده از هدفون هم به وجود این ذرات آسیبی نمی زند. البته این شرکت توصیه می کند برای احتیاط بیشتر دستگاه را همراه خود به داخل استخر نبرید.

لازم به ذکر است این اسپری ها در ۲ نوع عرضه می شوند که نسخه ۲۹.۹۵ دلاری آن مناسب آیفون و تلفن های اندرویدی است و مقاومت نسبی در برابر بارش باران را به دستگاه شما می بخشد. اما برای مقاومت کامل تمام آی‌دیوایس ها در برابر آب باید نسخه ۳۹.۹۵ دلاری آن را تهیه کنید.

در ادامه شما را به دیدن ویدیوی تبلیغاتی این محصول دعوت می کنم.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Impervious waterproofing spray iPhone 4, 5 and 5s.mp4"]

ویجیاتو

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟