بتلفیلد: هاردلاین و عصر اژدها ۳ تاخیر خوردند

بتلفیلد: هاردلاین و عصر اژدها ۳ تاخیر خوردند

الکترونیک آرتز دقایقی پیش رسما اعلام کرد که عرضه دو بازی بتفیلد: هاردلاین و عصر اژدها ۳ (Dragon Age III: Inquisition) را به تعویق انداخته؛ اولی چند ماه و دومی فقط یک ماه.

بنا بر خبر منتشر شده در بلاگ بتلفیلد، علت این تعویق چیزی نبوده جز بهبود کیفیت و پاک کردن بازی از هر گونه اشکال و ایراد. کارل مگنوس ترودسن، مدیر استودیو DICE، خالق سری بتلفیلد می گوید: "ما تصمیم گرفتیم که کار درست را انجام دهیم. مدت زمان بیشتری برای هاردلاین بگذاریم تا مطمئن شویم بازی بهترین و نوآورانه ترین تجربه بتلفیلدی خواهد بود که می توانیم به شما بدهیم، به طرفداران مان."

به تاخیر انداختن عرضه بتلفیلد: هاردلاین بسیار هوشمندانه بود. الکترونیک آرتز سال گذشته انتشار یک بازی ناقص با حجم گسترده ای از باگ ها و مشکلات را تجربه کرده بود، هرچند رقیب بتلفیلد ۴، شوتر ضعیف و سطح پایینی چون Call of Duty: Ghosts بود اما امسال به نظر Call of Duty قدرت بیشتری دارد و گلاویز شدن هاردلاین با Advanced Warfare به نظر عقلانی نیست.

از سوی دیگر، استودیو محبوب دیگر الکترونیک آرتز، خانه مس افکت و عصر اژدها، استودیو بایوویر هم بلافاصله در بلاگ اش موکول کردن عصر اژدها به ماه نوامبر را تایید کرد. با این حساب، تعداد بازی های مهمی که برای تاریخ ۷ اکتبر برنامه ریزی شده بودند به عدد ۴ رسید.

بتلفیلد: هاردلاین به اوایل ۲۰۱۵ موکول شد تا جمع ستارگان دنیای بازی در سال ۲۰۱۵ جمع شود. سومین نسخه از عصر اژدها هم برای ۲۱ نوامبر امسال در نظر گرفته شده و احتمال اینکه بخواهد یکی از مدعیان اصلی بهترین بازی سال ۲۰۱۴ باشد بسیار بالا است.

ویجیاتو
نظرات ۲۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato