با اپلیکیشن Imojiapp خودتان را تبدیل به شکلک کنید

با اپلیکیشن Imojiapp خودتان را تبدیل به شکلک کنید

اموجی ها، شکلک هایی با صورت های زرد رنگ، در مکالمات روزمره ما کاربرد بسیاری دارند. پیشتر در دیجیاتو خواندید که این اموجی ها از کجا آمده اند و اهمیت شان چقدر بوده اما امروز می خواهیم اپلیکیشنی معرفی کنیم که چهره شما را تبدیل به اموجی می کند، اموجی های واقعی که هنگام مکالمه می توانید از آن ها استفاده کنید.

از خودتان یک سلفی بگیرید، آن را آپلود کنید، وارد سیستم ویرایش عکس بشوید و قسمت های اضافه را ببرید. به همین سادگی تصویر شما تبدیل به یک استیکر قابل ارسال به دیگران می شود. البته لزومی ندارد حتما یک سلفی از خودتان بگیرید، هر عکسی که دوست داشته باشید را می توانید تبدیل به اموجی کنید.

اموجی اپ، یک اپلیکیشن مثل واتس اپ یا لاین نیست بلکه به iMessage سیستم عامل iOS متصل می شود و از طریق آن ارسال اموجی ها ممکن می شود. اموجی های ساخته شده توسط کاربران، می تواند به صورت خصوصی فقط در اختیار خودشان باشد اما گزینه نشر عمومی هم در نظر گرفته شده.

اگر مایل باشید اموجی شما در دسترس همه قرار بگیرد، می توانید آن را عمومی کنید. بعدها گزینه های جدیدی مثل "دنبال کردن" به اپلیکیشن اضافه می شود که به کاربران اجازه می دهد اموجی های ساخته شده توسط افراد خاص را دنبال و از آن ها استفاده کنند.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/imoji ... making your texts more you.mp4"]

 

imojiapp
  • imojiapp
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Builds LLC
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۱۰.۷ مگابایت
دانلود
اپ‌استور

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato