اولین تصاویر لو رفته از گلکسی نوت ۴

امروز سرانجام اولین تصاویر منتسب به گلکسی نوت ۴ نیز در اینترنت انتشار یافت. بر خلاف گلکسی آلفا، سامسونگ تا کنون موفق شده بود تا نسل بعدی فبلت خود را به خوبی در پس پرده نگه داری نماید و ترتیبی دهد تا اطلاعاتی از آن به بیرون در نکند، اما اکنون مجموعه تصاویری از این محصول منتشر شده که تمامی ابعاد آن را نمایان می کند.

آنطور که در این تصاویر مشخص است، گلکسی نوت ۴ در اطراف خود از قابی به مانند گلکسی آلفا بهره می برد که بسیار شبیه به آهن است. اما با توجه به شناختی که از سامسونگ وجود دارد، پیش بینی می شود که این قاب پلاستیکی باشد و تنها ظاهری از آهن را به نمایش بگذارد.

هنوز در مورد سخت افزار دستگاه اطلاعاتی منتشر نگشته است، اما احتمال داده می شود تا نوت ۴ از جمله اولین محصولاتی باشد که از پردازنده قدرتمند Snapdragon 805 در داخل خود بهره گیرد. همچنین انتظار می رود که سامسونگ نسخه ای را نیز مجهز به پردازنده Exynos به بازار ارائه کند.

طبق برنامه ریزی انجام شده، کره ای ها نسل جدید فبلت خود را در شهریور ماه و در حاشیه نمایشگاه IFA معرفی خواهند کرد. در ادامه می توانید تصاویر بیشتری از گلکسی نوت ۴ را مشاهده نمایید.

The-latest-leak-of-the-Samsung-Galaxy-Note-4-w600

The-latest-leak-of-the-Samsung-Galaxy-Note-4 (1)-w600

Earlier-leak-of-the-Samsung-Galaxy-Note-4-w600

Earlier-leak-of-the-Samsung-Galaxy-Note-4 (2)-w600

Earlier-leak-of-the-Samsung-Galaxy-Note-4 (1)-w600

 

ویجیاتو

نظرات ۷۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟