کمک به تمرکز بیشتر با اپلیکیشن Focus Lock

اگر شما مشغول انجام کارهای مهمی هستید و تلفن تان باعث از بین رفتن تمرکزتان می شود، Focus Lock اپلیکیشنی است که کاملا مناسب حال و احوال کاری شما خواهد بود.

اپلیکیشن کوچک و کم حجم فوکس لاک جلوی فعالیت اپلیکیشن های مورد نظر شما را برای مدت ۲۵ دقیقه می گیرد و سپس برای استراحت ۵ دقیقه به شما اجازه اجرای آنها را می دهد. البته امکان تغییر مدت زمان قفل و استراحت وجود دارد. با اجرای اپلیکیشن قفل شده در زمان ممنوعیت استفاده، با صفحه قفل فوکس لاک مواجه خواهید شد و شما را به صبر برای زمان استراحت دعوت می کند.

focus-lock-scrn2

برای شروع اپلیکیشن را باز کنید، کلمه عبور اولیه را بزنید: 0000 و سپس اپلیکیشن های مخل تمرکزتان را انتخاب کنید. پس از مراجعه به صفحه تنظیمات تنها ۳ گزینه خواهید دید: تغییر کلمه عبور و تنظیم مجدد مدت زمان استراحت و قفل

نکته جالبی که در فوکس لاک دیده شد این است که شما دیگر نیازی به خاموش کردن نوتیفیکیشن ها، قرار دادن دستگاه در حالت پرواز یا حتی خاموش کردن کامل تلفن نخواهید داشت. چرا که در این صورت امکان دارد تماس تلفنی یا پیامک مهمی را از دست بدهید. بلکه این اپلیکیشن همزمان با روشن بودن تلفن به خوبی جلوی فعالیت مزاحمین دیجیتالی شما را می گیرد.

امیدواریم با فوکس لاک با تمرکز بهتری به امور کاری و مهم خود بپردازید.

Focus Lock
  • Focus Lock
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Focus Lock
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱.۱ مگابایت
دانلود

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟