وب سایتی برای ثبت خودکار نام کاربری دلخواه شما در سرویس های جدید

وب سایتی برای ثبت خودکار نام کاربری دلخواه شما در سرویس های جدید

این روزها برای ثبت نام در وب سایت ها و سرویس های جدید با نام کاربری خاص و دلخواه کمی سخت شده و نیازمند سرعت عمل بالا است. معمولا نام کاربری در دسترس با آن چیزی که خودمان انتخاب می کنیم تفاوت دارد. ولی حالا یک استارت آپ جدید با نام Earlyclaim معرفی شده که به طور خودکار نام کاربری دلخواه شما را در وب سایت های جدید رزرو می کند.

بنیان گذار ارلی کلیم، آلساندرو مارکسینی در رابطه با سرویس اش می گوید: "این یک تلاش برای کمک به مردم برای ایجاد یک هویت آنلاین ثابت است."

کار کردن با این سرویس بسیار ساده است: به وب سایت Earlyclaim.com مراجعه و نام کاربری دلخواه خود را وارد کنید. در صورت در دسترس بودن آن نام کاربری به بخش وارد کردن ایمیل و کلمه عبور هدایت می شوید. بعد از آن سه نام کاربری دیگر از شما پرسیده می شود تا اگر مورد اول در دسترس نبود، با سایر موارد شما را ثبت نام کند. البته فعال شدن این سه نام کاربری اضافه مستلزم دعوت از دیگر دوستان تان است. شما می توانید به وب سایت این دستور را بدهید که به صورت خودکار شما را در سرویس های جدید ثبت نام کند یا خیر. همچنین یک محدودیت زمانی برای تایید نهایی ثبت نام سرویس جدید وجود دارد که باید قبل از اتمام آن انجام شود، در غیر این صورت ادامه پروسه ثبت نام متوقف خواهد شد.

در حال حاضر بیش از ۱۰۳۰۰ نفر در این وب سایت ثبت نام کرده اند. بنابراین بهتر است یک بار برای همیشه عجله کنید و نام کاربری دلخواه خود را ثبت کنید!

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato