سامسونگ در پی ساخت ساعت هوشمند گرد است

همانطور که احتمالا می دانید، در حال حاضر تنها ال جی و موتورولا به صورت رسمی از ساعت های هوشمندی که ظاهری دایره ای دارند پرده برداشته اند. اما در خبری که در سایت SAMmobile -که به سامسونگ وابسته است-، به صورت اختصاصی درج شده خبر از ساخت ساعتی گرد از سوی سامسونگ است که بیشترین سازگاری را با گلکسی نوت ۴ خواهد داشت.

سامسونگ مدتی است که در حوزه ساعت های هوشمند پوشیدنی مشغول فعالیت است و پیش از این Galaxy Gear را نیز در این عرصه به بازار معرفی و عرضه کرده است. اما اینبار قصد دارد با عرضه ساعتی که امکان ارتباط با سایر ابزارهای سامسونگ را داشته باشد جذابیتی تازه به این محصولات خود دهد.

Samsung-Round-Display-Smartwatch-Patent1

پیش از این موتورولا -با Moto360- و ال جی -با ساعتی که نام احتمالی اش G Watch R خواهد بود- در بازار ساعت های هوشمند گرد اعلام حضور کرده اند و طی هفته های آتی این گجت ها را به بازار می فرستند.

سایت SAMsmobile از زمان عرضه رسمی و حتی سیستم عامل ساعت گرد سامسونگ خبری منتشر نکرده اما برنامه ریزی برای عرضه یک ساعت گرد از سوی سامسونگ قطعی است. هر چند که این مساله از جانب سامسونگ که همواره چشم به حرکت های رقبا برای تکرارشان در بازار دارد، چندان هم عجیب نیست.

به هر حال در حال حاضر به نظر می رسد موتورولا توانسته با Moto360 از مشتریان بسیاری دلربایی کند. طراحی کیفیت ساخت آن برای بسیاری از افراد جذاب است. اما شاید سامسونگ بتواند با عرضه ساعتی گرد با امکاناتی متفاوت، توجه برخی مشتریان بالقوه که علاقمند به ساعت هوشمندی با ظاهر گرد هستند را به سوی خود جلب کند.

ویجیاتو

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟