همه چیز درباره آیفون 13
علاقه مشترک و همزمان شرکت های کره ای ال جی و سامسونگ برای جذابیت بخشی به محصولات شان

علاقه مشترک و همزمان شرکت های کره ای ال جی و سامسونگ برای جذابیت بخشی به محصولات شان

چسباندن کریستال های شفاف به ابزارهای الکترونیکی و لوازم خانگی پیش از عرضه آنها چیزی نیست که مختص زمان و دوره ای خاص باشد. این مساله همواره مورد توجه اغلب شرکت های حوزه تکنولوژی بوده است.

تلویزیون های منحنی هنوز برای کاربران چندان دلفریب و ضروری به نظر نمی رسند، اما شرکت ال جی قصد دارد به عجیب ترین شکل ممکن این محصولات را برای مشتریان احتمالی جذاب کند. این مدل از تلویزیون منحنی OLED، ال جی با همکاری Swarovski با کریستال پوشانده شده تا ظاهری جذاب تر داشته باشد. مدلی که ال جی به این منظور انتخاب کرده luxurious نامیده شده و در تبلیغات اولیه ای که قبل از نمایشگاه IFA برای آن برگزار شده از عبارات و الفاظی نظر 'تماما سادگی و زیبایی' و الفاظ مشابه از آن یاد شده است.

در برابر حرکت ال جی، شرکت سامسونگ هم امروز نسخه ای از Samsung Gear S را در سایتش قرار داده که بند آن هم با همکاری Swarovski آراسته شده است.

swarovski-band.0

مشخص است که قیمت این محصولات از نسخه های معمولی آنها بیشتر است. به هر حال مشتریان احتمالی این نمونه ها افرادی هستند که حاضرند برای خاص بودن پول بیشتری خرج کنند. تلویزیون منحنی ال جی و ساعت هوشمند با بند نگین دوزی شده سامسونگ هر دو تا اواخر سال جاری به بازار عرضه می شوند؛ هر چند که هنوز قیمت رسمی این دو مشخص نشده است.

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato