مایکروسافت تایید کرد: جانشینی برای لومیا ۱۰۲۰ در راه است

اخیرا مراحل خرید نوکیا توسط مایکروسافت به طور کامل طی شده و این موضوع بهانه ای برای ابراز نگرانی کاربران از ادامه راه تلفن های هوشمند با دوربین های فوق حرفه ای بود. چرا که گفته می شد احتمال دارد مایکروسافت پروژه عرضه موبایل هایی مثل لومیا ۱۰۲۰ را متوقف کند. این شایعه با کنسل شدن تولید محصولی با اسم رمز "مک لارن" بیش از پیش تقویت شد.

اما چندی پیش جو هارلو، معاون بخش تجارت موبایل مایکروسافت در مصاحبه ای اعلام کرد که راه لومیا ۱۰۲۰ ادامه خواهد یافت. برند PureView برای نخستین بار توسط هارلو در مراسم MWC 2012 رونمایی و به عنوان اولین محصول، لومیا ۱۰۲۰ با دوربین ۴۲ مگاپیکسلی معرفی شد.

به هر حال بالای یک سال از معرفی لومیا ۱۰۲۰ گذشته و عملکرد مایکروسافت نشان از آن دارد که قصد دارد از برند پیور ویو برای بهبود تلفن های رده پایین و میان رده اش استفاده کند.

اما هارلو در مصاحبه ای با تک رادار در جواب به سوال علاقه مایکروسافت به توسعه تلفن های هوشمند با دوربین فوق قوی گفت: "قطعا مایکروسافت این مسیر را ادامه خواهد داد و ما قصد نداریم ماموریت خود را در این حوزه پایان ببخشیم. ما مشغول سرمایه گذاری و تحقیقات برای عرضه یک تلفن هوشمند با دوربین فوق العاده قوی هستیم."

صحبت های هالرو نشان از برنامه مایکروسافت برای عرضه یک تلفن هوشمند رده بالا با دوربین قوی می دهد. اما هنوز سخن گفتن در رابطه با زمان یا هرگونه مشخصات فنی بسیار زود است. اما انتظار می رود مایکروسافت تا نوامبر این دستگاه را آماده بهره برداری و رونمایی کرده باشد.

شما چه انتظاری از مایکروسافت دارید؟

 

موبایلت

ویجیاتو

نظرات ۲۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟