گوگل نقشه راه اندروید پوشیدنی را منتشر کرد

چندی بود در خبرگزاری های مختلف گمانه زنی هایی در رابطه با نسخه دوم اندروید پوشیدنی (Android Wear) می شد، اما روز جمعه گوگل با انتشار نقشه راه این پلتفرم، مسیر پیشرفت و برنامه زمان بندی شده خود را به اطلاع عموم رساند.

طبق آنچه که گوگل منتشر کرده، عرضه نسخه دوم اندروید پوشیدنی در سال جاری میلادی انجام خواهد پذیرفت. این به روز رسانی حاوی تغییرات نرم افزاری زیادی خواهد بود. از جمله آنها می توان به دسترسی به موسیقی و سنسور جی پی اس بدون نیاز به اینترنت اشاره کرد.

در اندروید پوشیدنی نسخه ۲.۰ شما می توانید موسیقی های مورد علاقه خود را مستقیما به روی ساعت ذخیره کنید و بدون نیاز اتصال به تلفن هوشمند، به وسیله یک هدفون بلوتوث آنها را گوش دهید. مورد بعدی ظاهر ساعت است؛ از این به بعد امکان دانلود ظاهر ساعت و اعمال تغییرات دلخواه در اندروید پوشیدنی وجود دارد. به گفته گوگل، در حال حاضر آماده سازی این به روز رسانی در حال انجام است.

در نهایت گوگل دستگاه هایی که به اندروید پوشیدنی نسخه ۲.۰ آپدیت می شوند را اعلام کرد: موتورولا موتو ۳۶۰، ایسوس زن واچ، ال جی جی واچ آر و سونی اسمارت واچ ۳. همچنین ۲ ساعت هوشمند سامسونگ گیر لیو و ال جی جی واچ هم این به روز رسانی را دریافت خواهند کرد.

گفته می شود این به روز رسانی از تاریخ ۱۵ اکتبر در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟