به روزرسانی بعدی Xbox One حاوی قابلیت های نسخه ۳۶۰ خواهد بود

به روزرسانی بعدی Xbox One حاوی قابلیت های نسخه ۳۶۰ خواهد بود

کاربران Xbox One نسبت به نبود امکانات نرم افزاری موجود در کنسولی قبلی، ابراز نارضایتی های فراوانی کرده اند. اما خبر خوشی که امروز برای این دسته از عزیزان منتشر شده این است که مایکروسافت قصد دارد به زودی یک بسته به روز رسانی برای اکس باکس وان منتشر کند و در طی آن، قابلیت های نرم افزاری که پیشتر در ۳۶۰ دیده بودیم را در نسخه جدیدتر هم خواهیم دید.

اولین تغییرات در بخش Snap دیده می شود و شما با دو بار فشردن دکمه اکس باکس کنترلر به صفحه دوستان، پیغام ها و جوایز دسترسی خواهید داشت. همچنین این به روز رسانی به شما این امکان را می دهد که بدون استفاده از دستورات صوتی کینکت، اقدام به ضبط تصویر کنید. بدین صورت که به سادگی کافیست ۲ بار دکمه اکس باکس و سپس X را بفشارید تا در همان لحظه، ضبط تصاویر بازی شما آغاز می شود و تا ۳۰ ثانیه آینده ادامه خواهد داشت.

یکی دیگر از امکاناتی که این به روز رسانی به اکس باکس وان شما می افزاید، پشتیبانی بیشتر و امکانات بیشتر به پخش DLNA آن است و با این کار، رقابت را برای دیگر کنسول ها سخت تر کرده. با این به روزرسانی شما می توانید به راحتی به موسیقی، تصاویر و ویدیوهای موجود در رایانه یا هر گجتی که از فن آوری DLNA پشتیبانی کند، دسترسی داشته باشید. نکته جالب این که از این به بعد امکان پخش ویدیوهای با فرمت MKV هم اضافه شده است.

اما این به روزرسانی قابلیت های دیگری را هم به کنسول شما اضافه می کند: به طور مثال شما از این به بعد می توانید بازی ها و اپلیکیشن های نصب شده به روی کنسول را مخفی کنید و همچنین، با فشردن دکمه اکس باکس به سادگی ساعت و نشانگر باتری کنترلر کنسول را به روی تلویزیون خود ببینید.

به روز رسانی جدید اکس باکس وان در اکتبر برای تمام کاربران این کنسول عرضه خواهد شد و بعد از آن، تمام موارد بالا به همراه برخی امکانات دیگر، به دستگاه شما اضافه خواهد شد.

نظرات ۳۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato