گوگل iOS Sync را معرفی کرد؛ ابزار مدیریت Google Apps برای آیفون و آیپد

گوگل امروز از iOS Sync برای اپلیکیشن های گوگل معرفی کرد. امکان جدیدی که به ابزارهای مبتنی بر iOS اجازه می دهد با کمک این برنامه برخی عملیات را از طریق حساب گوگل شان روی ابزار و افزارهای جیمیل و گوگل درایو در آیفون و آیپد تسهیل کنند.

مدیریت اپلیکیشن های گوگل، مدیریت شبکه بی سیم، توزیع امنی رمز عبور جهت اتصال آسان به شبکه (های) بی سیم قابل اعتماد، پشتیبانی از سرویس های فعلی گوگل اپس، مدیریت استفاده از دوربین، پاکسازی و قفل کردن گوشی یا تبلت از راه دور از جمله امکاناتی هستند که با نصب این ابزار جدید بر روی آیفون یا آیپد فعال می شوند.

این امکانات پیش از این تنها بر روی ابزارهای اندرویدی فعال بود، اما اکنون کاربران آیفون نیز می توانند با کمک این امکان تازه، مدیریت بهتری روی اپلیکیشن های گوگل و مدیریت ابزارهای مبتنی بر iOS خود داشته باشند.

افرادی که از سرویس های Google Apps استفاده می کنند از هفته آینده بر روی آیفون و آیپد به iOS Sync دسترسی پیدا خواهند کرد.

این ابزار مدیریتی روی دستگاه هایی که iOS 7 به بالا دارند کار می کند و همانطور که از قبل انتظار داشته اید، گوگل ابزار مشابهی هم برای دستگاه های اندرویدی تولید کرده است.

ویجیاتو

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟