همه چیز درباره آیفون 13
Assassin's Creed: Pirates؛ دزدان دریایی کاراییب

Assassin's Creed: Pirates؛ دزدان دریایی کاراییب

کمپین های تبلیغاتی یوبیسافت بسیار قدرتمند و کارآمد طراحی می شوند و نقش به سزایی در کسب درآمد شرکت دارند. Pirates در راستای ادامه فعالیت های دریایی در سری Assassin's Creed طراحی شده و اتفاقا بر خلاف انتظار و با توجه به عظمتی که دارد، عنوان قابل قبولی هم هست.

پس از عرضه نسخه شماره ۳ بازی Assassin's Creed، نبردهای دریایی شهرت و محبوبیت بالایی پیدا کردند. در حقیقت AC III به اندازه عناوین قبلی سری موفق نبود اما نبرد کشتی ها، نیمه دوم بازی را بسیار هیجان انگیز کرده بود. همین مسئله باعث شد که یوبیسافت جنگ های آبی را جدی تر بگیرد. AC IV: Black Flag عمدتا در همین رابطه بود و کمتر پیش می آمد که پای بازیکن به خشکی برسد.

Pirates، یا دزدان دریایی، عنوان مشابهی است که سعی می کند در ابعادی به مراتب کوچک تر، این نزاع سنگین را جذاب جلوه دهد. همانند آنچه در Black Flag شاهد بودیم، در این بازی هم می توانید به دل دریا بزنید و با کشتی های مختلفی بجنگید و غنائم به دست آورید. یا برای ترسناک تر جلوه دادن از پوشش های خاصی در کنار زره دفاعی استفاده کنید.

نبردها بسیار سریع هستند و مهارت بالایی می طلبند. گرچه شباهت صددرصدی به نبردهای Black Flag در این بازی وجود ندارد اما همچنان کنترل کشتی و راندن آن در موقعیت های خاص نیاز به تجربه و هوشمندی دارد.

لینک های دانلود برای هر ۳ پلتفرم در زیر قرار گرفته. توجه داشته باشید که نسخه های اندروید و iOS هفته گذشته رایگان شدند اما ورژن مربوط به موبایل های ویندوزفونی همچنان ۴.۴۹ دلار قیمت دارد. شاید در هفته های آینده بازی برای ویندوزفون هم رایگان شود.

Assassin's Creed Pirates
  • Assassin's Creed Pirates
  • قیمت: رایگان (iOS و اندروید)، ۴.۴۹ دلار (ویندوزفون)
  • سازنده: یوبیسافت
  • سیستم عامل: اندروید، iOS و ویندوزفون
  • حجم: ۶۴۱ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
اپ‌استور

در ادامه مطلب می توانید تصاویر بیشتری از بازی به همراه توضیحات آن دریافت کنید.

unnamed (1)
آپدیت جدید با نام Cold Blood منطقه ای جدید و همچنین شخصی سازی هایی برای کشتی ها اضافه کرده است.

unnamed (2)

unnamed (3)

unnamed (4)
همانطور که بالاتر اشاره شد در Pirates می توانید نیروها و کشتی خودتان را همانطور که دوست دارید بسازید و مدیریت کنید.

 

نظرات ۲۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato