احتمال عرضه تبلت نکسوس ۹ توسط اچ تی سی در آینده نزدیک

اچ تی سی از سال ۲۰۱۱ هیچ تبلتی عرضه نکرده و در مورد دستگاه نکسوسی هم از سال ۲۰۱۰ هیچ اقدامی نداشته، اما به نظر می رسد به زودی هر دوی آنها را در یک دستگاه با نام نکسوس ۹ معرفی خواهد کرد. شایعه ای که از تابستان در این رابطه شروع شده بود، امروز از طریق منابع نزدیک به وال استریت ژورنال تایید شد و به احتمال بسیار زیاد، تبلت نکسوس ۹ توسط این شرکت تایوانی و با همکاری گوگل و تحت پروژه اندروید وان ساخته خواهد شد.

وال استریت ژورنال می گوید مهندسان اچ تی سی در این اواخر بین مرکز اصلی این شرکت در تایوان و مانتن ویو در رفت آمد بودند تا ۲ کمپانی با یکدیگر به توافق نهایی ساخت یک تبلت ۹ اینچی جدید برسند.

اوایل این ماه، در جریان شکایت پتنتی انویدیا علیه کوالکام و سامسونگ به این نکته اشاره شده بود که انتظار می رود که نکسوس ۹ محصول شرکت اچ تی سی در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۴ عرضه خواهد شد و از چیپ تگرا K1 بهره خواهد برد.

سرور ابری

به هر صورت گوگل و اچ تی سی این خبر را تکذیب کردند اما غول جستجوگر این جمله را در جواب گفت:

اندروید یک اکوسیستم جامع است و بسیاری از سازندگان به خوبی با آن اخت گرفته اند. فضای کافی برای بسیاری از شرکای خوش ذوق برای همکاری و نوآوری با اندروید وجود دارد.

به احتمال زیاد این محصول (در صورت عرضه) با نسخه نهایی اندروید L معرفی می شود. اما برای صحت یا سقم این خبر باید بیشتر صبر داشته باشیم. دیدگاه شما در رابطه با همکاری احتمالی گوگل و اچ تی سی در تولید نکسوس ۹ چیست؟

ویجیاتو

نظرات ۵۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟