اپل iOS 8.0.2 را برای رفع باگ های نسخه های پیشین ارائه کرد

اپل iOS 8.0.2 را برای رفع باگ های نسخه های پیشین ارائه کرد

این دومین تلاش اپل است. در iOS 8 و بسته به روز رسانی اول آن ۸.۰.۱ باگ های مختلفی دیده می شد. در نسخه اصلی که بخاطر مشکلات متعدد اثری از HealthKit نبود و در آپدیت اول نیز مشکلاتی همچون قطعی شبکه و مشکل تاچ آی دی وجود داشت.

به گفته یکی از سخنگویان اپل تنها ۴۰ هزار آیفون ۶ یا ۶ پلاس پس از دریافت آپدیت دچار مشکل شده اند. هر چند این عدد بزرگی به نظر می رسد اما در قیاس با میزان فروش ۱۰ میلیونی اپل در هفته اول که هنوز هم در حال رشد است، تقریبا هیچ است.

نسخه ۸.۰.۲ هم اکنون عرضه شده و پیش بینی می شود در کنار رفع باگ های آپدیت پیشین، مشکلات HealthKit و کیبرد های جانبی نیز در آن رفع شده باشد.

آپدیت مزبور از طریق آیتونز و همچنین ابزارهای مبتنی بر iOS در دسترس است. اما اگر اعتماد کافی به نسخه جدید هم ندارید می توانید اندکی صبر کنید تا از کارکرد صحیح این نسخه هم آگاه شوید.

ios-801

برخی کاربران در شبکه های اجتماعی از رفع نواقص پیشین در این نسخه تازه خبر می دهند. اما این پست ممکن است با نظرات و تجارب اختصاصی شما که پای این مطلب می گذارید به روز شود. اگر آیفون یا آیپد خود را به iOS 8.0.2 ارتقا دادید لطفا ما را از مشکلات یا رفع باگ هایی که در این نسخه مشاهده می کنید، در کامنت ها آگاه کنید.

نظرات ۹۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato