Tehran Streetview؛ نمای 3 بعدی خیابان های تهران را در جیب خود داشته باشید

اپلیکیشن های بسیاری توسط توسعه دهندگان بزرگی چون گوگل و اپل عرضه می شوند که به علت محدودیت های جغرافیایی هیچ کاربردی برای ما ندارند اما دلیل نمی شود که ایده های بکر را در موقعیت مکانی خودمان به کار نگیریم و اپلیکیشن کارآمدی نسازیم.

تیم نیک اپس، اخیرا اپلیکیشن Tehran Streetview را منتشر کرده که به نوعی می تواند جایگزین Google Streetview برای شهروندان تهرانی باشد. شیوه کارکرد این برنامه ساده است و قابلیت های مطلوبی در اختیار قرار می دهد. می توانید نقشه را باز کنید و هر نقطه ای از شهر را تماشا کنید یا با جستجو، به نتیجه برسید.

com.nikapps.streetview.tehran0

در حالت عادی و بدون پرداخت هیچ مبلغی، می توانید از اغلب ویژگی های برنامه استفاده کنید. تمامی عکس ها به صورت رایگان در دسترس هستند و در صورت اتصال به اینترنت، هر کجای نقشه را که لمس کنید و نگه دارید به شما نمایش داده می شود. تصاویر با کیفیت مناسبی در نسخه عادی قرار گرفته اند و اگر تمایل به تعداد پیکسل بیشتر و طبعا شفافیت بیشتر دارید، باید نسخه ویژه را با قیمت 1450 تومان خریداری کنید.

نسخه ویژه قابلیت های متعددی دارد که آن را نسبتا ارزشمند می کند. تصاویر HD، ذخیره تصاویر و مشاهده آن ها به صورت آفلاین و یک نقشه کاملا آفلاین، 3 ویژگی مهمی هستند که با پرداخت 1450 تومان دریافت می کنید. البته، نقشه آفلاین کاربرد زیادی ندارد و اگر تهران را درون تلفن همراه خودتان ندارید، بی منفعت نیست که در کنار دریافت تصاویر HD، یک نقشه هم دریافت کنید.

البته با توجه به اینکه شهرنمای تهران روی چندین پلتفرم مختلف اندرویدی آزمایش شده، باید گفت که کرش کردن یکی از مشکلات معمول اپلیکیشن است. قابلیت حرکت به سوی عقب و جلو در حین مشاهده تصاویر هم فعلا غیر فعال است اما باید اعتراف کرد که آرشیو عکس ها به شکل قابل توجهی عظیم است. هر جای تهران، حتی اغلب کوچه های بن بست هم حتی قابل مشاهده هستند.

شهرنمای تهران
  • شهرنمای تهران
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: سیر و سفر
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 8.3 مگابایت
دانلود

نظرات ۲۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟