ایرانسل با تمرکز بر 3G و 4G پای به ایران تلکام می‌گذارد

ایرانسل با تمرکز بر 3G و 4G پای به ایران تلکام می‌گذارد

ایرانسل امسال نیز در نمایشگاه ایران تلکام به ارائه خدمات متنوع و نوین می‌پردازد. این شرکت با حضور در سالن اختصاصی 27 و همچنین غرفه‌های فضای باز، آخرین محصولات وخدمات خود را با محوریت شعار «تجربه زندگی دیجیتال» به نمایش خواهد گذاشت.

این اپراتور خصوصی تلفن همراه کشور که شهریور امسال موفق به اخذ پروانه رسمی ارتقاء شبکه به نسل های سوم و بالاتر شده، می کوشد محصولات و خدمات مبتنی بر این فناوری نوین را در بخش های مختلفی چون راهکارهای سازمانی، تجربه زندگی دیجیتال، روش‌های نوین ارتباطی، اطلاع‌رسانی و پرداخت همراه و همچنین تجربه‌های جدید در بازار ارتباطات، متناسب با علایق و نیازهای بازدیدکنندگان نمایشگاه به نمایش درآورد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

خدمات جدید اپراتور دوم تلفن همراه کشوردر بزرگ‌ترین نمایشگاه عرصه ارتباطات کشورعبارتند از : پورتال عرضه محتوای صوتی و تصویری با نام های تجاری «ریتم» و «زوم»، فروشگاه بازی های موبایلی با نام تجاری «بازیک»، خدمات سلامت همراه، آموزش همراه، بیمه خرد، کیف پول همراه و خدمات بانکداری و پرداخت همراه از طریق بسترهایی نظیر NFC ، نرم افزار کاربردی کتابخوان همراه، نرم افزار واقعیت افزوده با نام تجاری «نشان» و خدمات ابری ایرانسل، که در اختیار بازدیدکنندگان و علاقه‌مند قرار می گیرد.

همانند سال‌های گذشته بخش راهکارهای سازمانی ایرانسل در قالب یک غرفه مجزا و ویژه به معرفی راه‌حل‌های ایرانسل برای بهبود و مدیریت هزینه‌های ارتباطی، دسترسی مستمر، خدمات مبتنی بر موقعیت، امنیت ارتباطات و نگهداشت اطلاعات و همچنین روش های پیشرفته آگاهی‌رسانی و تبلیغات می پردازد.

از دیگر بخش‌های سالن اختصاصی ایرانسل، معرفی خدماتی چون دسترسی به اطلاعات از طریق تلفن همراه، دفتر کار همراه، خدمات پرداخت‌ خرد همراه و نیز ارائه خدمات ویژه مبتنی بر رایانش ابری ایرانسل به علاقه مندان خواهد بود.

علاوه بر این، روش‌های نوین ارتباطی، اطلاع رسانی و پرداخت در قالب سامانه‌های نوین اطلاع رسانی تعاملی و هوشمند، ایجاد بستر امن ارتباط با شبکه بانکی و پرداخت آنی از طریق تلفن همراه با استفاده از بستر کدهای دستوری (USSD) و نیز تجربه‌های جدید در بازار ارتباطات در قالب عرضه محصولات الکترونیکی، پیاده سازی انواع خدمات مبتنی بر دیتا، بسترسازی تجارت همراه و بومی‌سازی و توسعه زیرساخت‌های مبتنی بر فناوری‌های نوین در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی 2014 Iran Telecom برای بازدیدکنندگان نمایش داده خواهد شد.

همچنین این اپراتور خصوصی کشور اطلاع رسانی مجددی در مورد نرم افزار کاربردی ایرانسل من، سرویس اعلام دسترسی، صدای جادویی، پیشخوان ایرانسل، آهنگ پیشواز، ویترین، پیامک صوتی، خدمات اطلاعات شهری ، باجه ایرانسل و جعبه کمک های تماس خواهد داشت.

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تلکام 2014)، بعنوان بزرگترین رویداد سالیانه حوزه فناوری ارتباطات کشور، از 14 تا 17 مهر‌ماه، با حضور پررنگ ایرانسل در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

نظرات ۳۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.