همه چیز درباره آیفون 13
فایلمن؛ یک اپلیکیشن مدیریت فایل وطنی

فایلمن؛ یک اپلیکیشن مدیریت فایل وطنی

همه ما برای سر و سامان دادن به محتوای گجت خود، نیازمند یک فایل منیجر خوب و کاربردی هستیم؛ اپلیکیشنی که با آن بتوانیم راحت تر به جستجوی فایل ها بپردازیم، از آنها کپی بگیریم و به سریع ترین شیوه ممکن با دستگاه های دیگر به اشتراک بگذاریم.

سالانه تعداد زیادی اپلیکیشن برای مدیریت فایل ها ساخته می شود که هر کدام، با امکانات منحصر به فردی که به کاربر می دهند، سعی در جذب بیشترین مخاطب و رقابت با سایر سازندگان دارند. توسعه دهندگان ایرانی با تلاش های اخیر خود در زمینه ساخت اپلیکیشن، ضمن به نمایش گذاشتن گوشه ای از توانایی های بی شمارشان، نشان داده اند که خواستار وارد شدن به این رقابتند. و به همین علت است که در زمینه های مختلف اقدام به ساخت اپلیکیشن های کاربردی کرده اند. ساخت " فایلمن "، یک فایل منیجر وطنی نیز از جمله این کوشش هاست.

فایلمن اپلیکیشنی است که فقط نیازهای اصلی و درخواست های ضروری شما را از یک فایل منیجر برطرف می کند، پس انتظار امکانات ES File Manager یا نمونه های مشابه را از آن نداشته باشید.

انجام دستورات کپی/پیست، ایجاد یک بسته فشرده (زیپ) از فایل ها، ایجاد میانبر از محتویات رم روی دسکتاپ و قابلیت به اشتراک گذاری کارهایی است که فایلمن قادر به انجام آنهاست. به غیر از اینها، در منوی مدیریت برنامه ها به شما توانایی پشتیبان گیری از اپلیکیشن ها و ایجاد میانبر از آنها روی صفحه دسکتاپ هم داده شده. به طور کلی، با نصب آن در گجت خود می توانید مطمئن باشید که از حداقل های یک فایل منیجر بهره مند خواهید شد.

شاید فایلمن در نگاه اول، اپلیکیشن بسیار ساده و کم امکاناتی به نظر برسد، اما کوشش سازنده اش برای ساخت یک مدیریت کننده فایل ستودنی است. مهم ترین چیزی که باعث گسترش اپلیکیشن ها در دنیای امروزی شده، حمایت و دلگرمی دادن کاربران به توسعه دهندگانش بوده.

این اپلیکیشن به صورت رایگان هم در دسترس است، اما پیشنهاد می کنیم با دانلود نسخه حمایتی فایلمن با قیمت ۱۰۰۰ تومان از کافه بازار، ضمن تشویق سازنده اش برای ادامه کار، زمینه را برای ساخت نسخه های بعدی با امکانات بیشتر نیز فراهم کنید.

فایلمن
  • فایلمن
  • قیمت: رایگان ( نسخه حمایتی با قیمت ۱۰۰۰ تومان)
  • سازنده: مجتبی بوالحسنی
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۰.۷ مگابایت مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

 

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato