تاییدیه FCC برای نکسوس ۹ اچ تی سی

تاییدیه FCC برای نکسوس ۹ اچ تی سی

مدت زیادی است که شایعات از تبلت بعدی اچ تی سی سخن می گویند و گفته می شود که تبلت بعدی این شرکت با همکاری گوگل به عنوان نکسوس ۹ عرضه خواهد شد. به نظر می رسد روز به روز هم این صحبت ها بیشتر از قبل به خود رنگ واقعیت می گیرند، چرا که در وب سایت کمیسیون ارتباطات فدرال امریکا (FCC) تاییدیه یک تبلت اچ تی سی قرار گرفته.

این محصول با اسم رمز Flounder در چندین ماه اخیر شایعات زیادی را با خود به دنبال داشت و با قرار گرفتن تاییدیه آن در FCC، می توان مطمئن بود که اچ تی سی به احتمال بسیار زیاد این محصول را به زودی معرفی می کند. که البته رونمایی از آن در مراسم Double Exposure دور از ذهن است چرا که این همایش به روی دوربین دوم تمرکز کرده.

صحبت هایی که در رابطه با تبلت بعدی اچ تی سی -که مدت های زیادی هم هست که در این حوزه محصولی عرضه نکرده- نشان از این دارد که نکسوس ۹ یک صفحه نمایش ۸.۹ اینچی دارد و پردازنده آن محصول شرکت انویدیا یعنی تگرا کی۱ خواهد بود. مقدار رمی که برای این تبلت در نظر گرفته شده ۴ گیگابایت است و همچنین یک دوربین ۸ مگاپیکسلی هم در پشت آن قرار دارد. از طرف دیگر، این محصول از نسل چهارم مخابراتی LTE هم پشتیبانی خواهد کرد.

اما به نظر می رسد نکته بسیار خوب آن در جنس بدنه است چرا که شایعه شده اچ تی سی این تبلت را درست همانند پرچمدارانش به صورت آلومینیومی و زیبا طراحی کرده و می توان انتظار داشت ما با یک نکسوس ۹ بسیار چشم نواز روبرو خواهیم بود.

اما به هر حال این صحبت ها فعلا در حد شایعه است و باید صبر کرد و دید در نهایت چه محصولی معرفی خواهد شد. حدس شما در این رابطه چیست؟

نظرات ۲۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato