خدمات صدور ضمانت نامه انفورماتیک گستر معرفی شد

شاید شما هم با دستگاه های بدون گارانتی یا گارانتی نامعتبر روبرو شده اید. شاید برای خرید دلهره تهیه نوت بوک یا تبلت با گارانتی معتبر را دارید. شاید بخواهید دستگاه شما دوسال گارانتی معتبر داشته باشد.

شرکت انفورماتیک گستر امروز طرحی را در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه معرفی کرد که در آن 20 درصد از دستگاه های نوت بوک و تبلت اصلی وارد شده به کشور که گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر ندارند می توانند تحت پوشش آن به خریداران و مصرف کنندگان ارائه شود.

برای اطلاع از جزئیات این خدمات در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

حسین غروی رام مدیرعامل شرکت انفورماتیک گستر با اعلام آغاز طرح سامانه صدور ضمانت نامه توضیح داد: دستگاه های نوت بوک و تبلتی وارد بازار می شوند که توسط وارد کننده خدمات پس از فروش ارائه نشده و یا گارانتی های زیر پله ای ارائه می شود. ما با طرح سامانه صدور ضمانت مشکل وارد کننده، فروشنده و مصرف کننده محصولات را حل کرده ایم.

وی افرود: در این طرح اکثر برندهای تبلت و نوت بوک که وارد بازار ایران می شوند در سامانه ما ثبت هستند و مراکز فروش ما با سامانه ای که برای آنها تعبیه کرده ایم می توانند گارانتی مورد نظر را ثبت کرده و به مشتریان در لحظه و آنی ارائه دهند.

غروی اظهار کرد: شکاف موجود در ارائه نوت بوک بین واردکننده و مصرف کننده بحث خدمات است. این موضوع به دلیل مهاجرت برخی شرکت های ایرانی به امارات برای خرید و فروش محصول و فروش محصولات توسط شرکت های پاکستانی، هندی و اماراتی به فروشگاه داران داخلی است که سبب عدم ارائه خدمات پس از فروش بر روی محصولات در ایران شده است.

او با اشاره به اینکه حدود 20 دزصد از نوت بوک ها و تبلت های موجود در بازار ایران شامل این مشکل می شود ، بیان کرد:با توجه به تحقیقات ما در بازار ایران در هر دقیقه کاری 6 نوت بوک و 14 تبلت به فروش می رسد و با توجه به آمار 20 درصدی هر دقیقه 1 نوت بوک و 3 تبلت نیازمند ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان هستند.

انفورماتیک گستر

بهنام سبحانی مدیر توسعه تجارت این شرکت نیز گفت: مساله اصلی در بازار برای مشتریان این است که با کدام گارانتی بخریم. خدمات پس از فروش نیز کاملا ایرانیزه است. یکی از رویکرد های ما در سامانه صدور ضمانت نامه این است که مشتری از اصل نبودن کالا اطمینان کامل کسب کنند. بررس کیفیت اصالت کالا یکی از نشانه های کار ماست.

سبحانی افزود: ما برای جذابیت بیشتر و ارزش افزوده گارانتی خود، طرح هدیه انفورماتیک گستر با نام «هاگ» را اجرا می کنیم. در این طرح که دو هفته بیشتر از راه اندازی آن نمی گذرد خدمات تفریحی، ورزشی و رستورانی به مشتریان انفورماتیک گستر ارائه می شود.

وی در مورد طرحی برای افزایش مرکز خدمات و کارآفرینی بیشتر افزود: ما یک طرحی گذاشتیم تا دانشجویان و همکارانی که علاقه مند به تعمیر و سرویس دستگاه های نوت بوک و تبلت هستند را جذب کرده، آموزش می دهیم و از آنها برای مراکز خدمات خود استفاده می کنیم تا ضمن کارآفرینی و سود رسانی به این افراد برای خود نیز سود کسب کنیم.

اکبر جعفری معاونت فروش و بازاریابی شرکت انفورماتیک گستر نیز با اشاره به افتتاح نرم افزار و شبکه فروش برای نمایندگان گفت: هر نماینده کارشناس فنی برای گارانتی دیتگاه ها معرفی می کنند و ما نیز هر از چند وقتی بازرسان خودمان را به این فروشگاه ها ارسال می کنیم.

وی همچنین انواع گارانتی های این طرح را چنین توضیح داد: گارانتی معمولی و گارانتی شگفت انگیز در دو نوع یک سال و دوسال ارائه می شوند. گارانتی شگفت انگیز بدین صوررت است که اگر دستگاهی برای تعمیر به گارانتی آورده شد تا زمان ارائه دستگاه به مشتری یک دستگاه مشابه در اختیار مشتری قرار می گیرد. ضمنا خدماتی که همه گارانتی های موجود از موارد نقض گارانتی می دانند را ما پوشش خواهیم داد و باعث شگفت انگیز شدن گارانتی می شود.

انفورماتیک گستر

جعفری در سوال خبرنگار دیجیاتو مبنی بر اینکه اگر دستگاه دست دوم یا به دوباره اصلاح شده توسط فروشگاهی در سامانه گارانتی شود تکلیف مشتری چیست گفت: ما به مشتری گارانتی را ارائه می کنیم ولی خسارات را از مغازه ای که دستگاه را گارانتی کرده دریافت می کنیم چون با فروشگاه ها قرارداد سفت و سختی داریم و این موارد در این دیده می شود.

بنا به گفته مدیران انفورماتیک گستر قیمت یان صدور ضمانت نامه و گارانتی برای نوت بوک های غیر اپلی 41 هزار تومان، تبلت های زیر یک میلیون تومان 24 هزار تومان و تبلت های یک میلیون تومانی به بالا 35 هزار تومان در گارانتی معمولی و در گارانتی شگفت انگیز قیمت ها از 60 هزار تومان تا 130 هزار تومان است.

مطالب مرتبط

گزارش دیجیاتو از اولین دوره «کنفرانس شکست» در تهران

پنجشنبه هفته گذشته اولین دوره از «کنفرانس شکست» در تهران برگزار شد. طی این مراسم ۷ ساعته، مدیران و مسئولین مختلفی به سخنرانی پرداختند و تلاش نمودند تا ابعاد مختلف شکست را مورد بررسی قرار دهند.کنفراست شکست یا FailCon تا کنون در کشور های بسیاری برگزار گشته و موفق شده تا طرفداران بسیاری را به... ادامه مطلب

جاسوسی از مذاکرات هسته ای ایران به وسیله مجوزهای دیجیتالی فاکسکان صورت گرفته است

کمپانی امنیتی کسپرسکی امروز اعلام کرد که با نگاهی عمیق تر به ویروس Duqu 2.0، توانسته به اطلاعات بیشتری دست پیدا کند. اکنون این کمپانی امنیتی روسی عنوان نموده که ویروس یاد شده برای جاسوسی، از مجوز های دیجیتالی کمپانی «فاکسکان» بهره برده است.فاکسکان نامی آشنا برای دوستداران تکنولوژی به شمار می رود، سازنده ای تایوانی که... ادامه مطلب

آیفون‌های ایرانی در انتظار راه‌حل جادویی؛ مشکل اپلیکیشن‌های مسدود شده حل می‌شود؟

اپل از مدت ها پیش خبر از تصمیم خود برای محدود سازی سوء استفاده کنندگان از گواهی توسعه دهندگان سازمانی داده بود. این گواهی ها که در اصل روشی برای عرضه اپلیکیشن ها در خارج از فضای اپ استور است به سازمان ها اجازه می دهد اپ های سازمانی را در اختیار مخاطبان خود قرار... ادامه مطلب

مخالفت دولت با فیلترینگ اینستاگرام ؛ توییتر همچنان پشت صفحه پیوندها

در شرایطی که اکثر شبکه های اجتماعی محبوب دنیا در ایران قابل دسترس نیستند، اینستاگرام توانسته کاربران ایرانی بسیاری را به سمت خود جلب نماید. به گواه آمار کافه بازار، این اپلیکیشن تا کنون بیش از ۱۳ میلیون بار نصب شده است و کاربران بسیاری به صورت روزانه مشغول به فعالیت در آن هستند.فراگیری اینستاگرام... ادامه مطلب

وزیر ارتباطات مطرح کرد: احتمال راه اندازی اپراتور مخابراتی مشترک با عراق

وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات که امروز با همتای عراقی خود دیدار داشت، در حاشیه این مراسم از احتمال راه اندازی اپراتور مخابراتی مشترک بین ایران و عراق خبر داد.محمود واعظی اظهار کرد: با توجه به بالا بودن حجم سفرهای بین دو کشور، صحبت هایی انجام شد که در آن آمادگی خود را نسبت به... ادامه مطلب

رئیس اتحادیه فناوران رایانه: افزایش 20 درصدی قیمت کالاهای کامپیوتری

رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه از افزایش 20 درصدی قیمت محصولات کامپیوتری در ایران به خاطر اعمال تعرفه 4 درصدی گمرکی کالاهای فرهنگی و نوسانات نرخ ارز خبر داد.سید محمد مهدی میر مهدی اظهار کرد: هر چند در ابتدای سال، تعرفه 4 درصدی گمرک کالاهای فرهنگی بر اساس تبصره 14 بودجه 93 تعلیق شد، اما... ادامه مطلب

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x

رمزتان را گم کرده‌اید؟