تماشا کنید: ویدئوهای آموزشی HTC با هدف آشنایی بیشتر کاربران با قابلیت های EYE Experience

هفته ی گذشته برند تایوانی HTC علاوه بر معرفی تلفن هوشمند جدیدش موسوم به HTC Desire Eye و دوربین تازه ای با عنوان Re مجموعه ای از قابلیت های جدید تحت عنوان Eye Experience را جهت عکاسی و فیلمبرداری آسان تر با تلفن های هوشمندش نیز رونمایی کرد.

قابلیت های یاد شده قرار است همزمان با عرضه ی رسمی Desire EYE در اختیار کاربران قرار گیرند و رفته رفته با ارائه ی به روز رسانی برای سایر موبایل های HTC، آنها نیز از مجموعه ی مذکور بهره مند گردند. در همین راستا همکنون HTC One M8 با دریافت به روز رسانی اندروید ۴.۴.۴ به امکانات Eye Experience مجهز گشته است.

HTC امروز و با هدف آگاه سازی عمومی دست به انتشار چندین ویدئوی آموزشی زده است تا بتواند به کمک آنها کاربران تلفن های هوشمندش را با جزئیات امکانات EYE Experience آشنا نماید.

برای مثال در ویدئویی که راجع به امکان Self Tracking است به بیننده توضیح داده می شود با استفاده از این قابلیت کسی که با آن مشغول ویدئو چت هست علی رغم جا به جایی و حرکت وی تصاویری با فکوس بیشتر ملاحظه خواهد نمود. همچنین اگر تعداد افراد بیشتری وارد کادر ویدئو شوند طرف مقابل در گفتگوی ویدئویی هر فرد را درقابی جداگانه مشاهده خواهد نمود.

پیش تر و به صورت مفصل در رابطه با قابلیت های EYE Experience توضیح داده بودیم از همین رو از شما دعوت به عمل می آوریم در ادامه ی مطلب با مشاهده ویدئوهای آموزشی HTC با امکانات مذکور بیشتر و بهتر آشنا شوید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Htc-Eye-Experience-Blend-Faces-With-Anyone-With-Face-Fusion.mp4"]

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/HTC-Eye-Experience-Enhance-video-calls-with-Face-Tracking-and-Screen-Share-.mp4"]

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Htc-Eye-Experience-Look-Good-In-An-Instant-With-Live-Makeup.mp4"]

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/HTC-Eye-Experience-Show-both-sides-of-the-story-with-Split-Capture.mp4"]

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/HTC-Eye-Experience-Take-selfies-instantly-with-Auto-Selfie-and-Voice-Selfie-.mp4"]

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟