Super Boxman؛ فرار سریع آقای مکعب

Super Boxman؛ فرار سریع آقای مکعب

این روزها بازی های سبک Running محبوبیت زیادی پیدا کرده اند، و همین امر باعث شده که هر ماه شاهد عرضه حداقل پنج-شش بازی در این سبک باشیم. استودیوی BigMoth هم برای اینکه از این قافله عقب نماند، بیکار ننشته و سوپر باکس من را در این ژانر برای تلفن های هوشمند عرضه کرده است.

سوپر باکس من یک بازی آرکید با گرافیکی جالب و گیم پلی ای درگیر کننده است. تمام تلاش شما در این بازی Running عمودی، باید این باشد که در مقابل موانع، اشکال متحرک و هزارتوهایی که به سمتتان می آیند جاخالی داده و تا می توانید به بالا و مراحل بعدی صعود کنید.

Super Boxman 2

سوپر باکس من به هیچ وجه بازی ساده ای نیست، به خاطر طراحی مراحل منحصر به فردش و استفاده از رنگ های نسبتاً تند و بک گراندهای شلوغ، جاهایی از بازی ممکن است سرگیجه گرفته و دچار خطای دید شوید و بازی را ببازید. پس حتما با هواسی جمع و با هوشیاری کامل باید به سراغ آن بروید.

به غیر از جاخالی دادن در مقابل موانع، در پایان هر مرحله با یک باس فایت کوتاه هم مواجه خواهید بود، که البته در آن هم باید فرار از تیرهای دشمن را در اولویت قرار بدهید. با کسب امتیاز در هر مرحله، قهرمان های مکعبی جدیدتری را هم می توانید آزاد کنید.

سوپر باکس من فعلاً فقط برای پلتفرم اندروید ارائه شده است و می توانید آن را به رایگان از کافه بازار دریافت نمایید.

ُSuper Boxman
  • ُSuper Boxman
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Big Moth Studios
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۹.۱ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۱۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato