Skype Qik؛ اپلیکیشن جدیدی از اسکایپ برای ارسال پیغام های کوتاه ویدئویی

اسکایپ یکی از اولین گزینه های کاربران برای گفتگوهای ویدئویی محسوب می شود ولی این پیغام رسان تا به امروز هرگز به فکر رقابت با سرویس هایی مانند اسنپ چت و موارد مشابه نیافتاده، کارزاری که حالا به نظر می آید این زیر مجموعه ی مایکروسافت متوجه شده است از آن جا مانده و باید فاصله اش را جبران نماید.

از همین رو امروز از جانب تیم توسعه دهنده ی پیغام رسان یاد شده اپلیکیشن جدیدی تحت عنوان Skype Qik معرفی گردید که کاربران با آن قادر خواهند بود بسیار سریع و آسان پیغام های ویدئویی کوتاه به یکدیگر ارسال نمایند.

در ادامه ی مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

اسکایپ کوییک شما را قادر می سازد تا پیغامی ویدئویی کوتاه را به یک یا گروهی از افرادی که شماره ی آنها را در فهرست مخاطبان خود دارید ارسال نمایید و نکته ی جالب در اینجاست که جهت حفظ امنیت کاربران کلیه پیغام های ویدئویی رد و بدل شده ظرف مدت دو هفته حذف خواهند گردید.

علاوه بر این شما امکان ضبط ویدئوهای Qik Flik را دارید، این ویدئوها به صورت معمول دارای زمانی بسیار کوتاه در حد چند ثانیه بوده اند و وقتی مشغول هستید و نمی توانید به یک پیغام پاسخ دهید به کار آمده و می توانید از آنها استفاده نمایید.

اپلیکیشن جدید یاد شده برای اندروید، iOS و ویندوز فون از امروز در دسترس است و استفاده از آن کاملاً رایگان محسوب می گردد و قابلیت های ارائه شده بر روی پلتفرم های مختلف تقریباً یکسان است.

تا کنون تیم اسکایپ صحبتی از ارئه ی نسخه ی دسکتاپ اسکایپ کوییک نکرده است و اهالی فن نیز این احتمال را در حال حاضر بسیار ناچیز می دانند و با توجه به وابستگی آن به شماره تلفن افراد قابلیت به کار گیریش بر روی تبلت سرفس نیز فعلاً وجود نخواهد داشت.

ضبط پیغام های ویدئویی در این اپلیکیشن تنها با فشردن یک دکمه آغاز شده و سپس در گام بعدی می توانید آن را همانطور که اشاره گردید برای مخاطبان خود به صورت انفرادی یا گروهی ارسال کنید. هر فرد حاضر در گروه نیز قادر خواهد بود افراد جدیدی را به جمع دعوت نماید و چنانچه فردی پیغامی تهیه شده توسط اپلکیشن مذکور دریافت کرده و اسکایپ کوییک را نصب نداشته باشد برای وی پیامکی حاوی راهنمایی های لازم ارسال خواهد گردید.

در پایان از شما دعوت به عمل می آوریم ویدئویی که نحوه ی عملکرد اپلیکیشن اسکایپ کوییک را به نمایش می گذارد مشاهده نمایید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Skype-Qik-Group-Video-Messaging.mp4"]

Skype Qik
  • Skype Qik
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Skype
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوز فون
  • حجم: ۱۷ مگابایت
دانلود


موبایلت

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟