Hybrid Game زمین بازی کودکان را به یک کنترلر بازی ویدیویی تبدیل می کند

Hybrid Game زمین بازی کودکان را به یک کنترلر بازی ویدیویی تبدیل می کند

Hybrid Game زمین بازی کودکان را به یک کنترلر بازی ویدیویی تبدیل می کند

گروهی از توسعه دهندگان اندیشیده اند که ترکیب زمین بازی کودکان و بازی های موبایل می تواند جالب باشد، بنابراین دست به کار شدند. آنها سیستمی تولید کردند که Hybrid Play نام دارد و به کودکان (حتی بزرگسالان!) اجازه می دهد زمین بازی شان را به صورت یک بازی ویدیویی روی تلفن های همراه شان ببینند.

آنچه در تصویر بالا می بینید، گیره قرمز رنگ، سنسور هیبرید پلی است که در برابر آب و گرد و غبار مقاومت است. برای ثبت فعالیت های زمین بازی، این گیره به قسمت مورد نظر متصل و همزمان اطلاعات از طریق میکروکنترلر آردوینو -که به ژیروسکوب، اینفرارد، بلوتوث و شتاب سنج مجهز است- به تلفن همراه منتقل می شود.

حرکات حقیقی در زمین بازی که توسط سنسور ضبط شده اند، درون اپلیکیشن معنایی دیگر پیدا می کنند. برنامه کاربردی هیبرید گیم برای اندروید و iOS ساخته شده و با توجه به موقعیت مکانی، می توان بازی های متفاوتی را انتخاب کرد و به بازی پرداخت. البته با توجه به اوپن سورس بودن پروژه، شما هم حتی می توانید بازی بسازید و درون اپ قرار دهید.

توسعه دهندگان این پروژه در صدد جمع آوری ۱۴۰ هزار دلار از طریق IndieGoGo هستند که این مبلع صرف تولیدات نرم افزاری و سخت افزاری خواهد شد. اگر حداقل مبلغ ۹۹ دلار به این پروژه کمک کنید، در ماه آوریل ۲۰۱۵ می توانید یکی از این گیره ها به همراه اپلیکیشن مخصوص هیبرید گیم را صاحب شوید.

ویدیوی شرح کار پروژه را در ادامه می توانید مشاهده کنید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Hybrid Play GamePlay.mp4"]

 

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل