همه چیز درباره آیفون 13
HELI HELL؛ نبردی بی رحمانه در آسمان

HELI HELL؛ نبردی بی رحمانه در آسمان

روزهایی که اعصاب درست و حسابی ندارید، یا به هر دلیلی حالتان خوش نیست چکار می کنید؟ دوست دارید دائما با اطرافیانتان گلاویز شده و اوقات تلخی راه بیندازید، یا اینکه با راهی ساده، روحیه خود را از این رو به آن رو کنید؟ بازی کردن، همان چیزی است که در این روزها می تواند روحیه شما را عوض کند.

HELI HELL، از جمله بازی های شوتر خوب این روزهاست که با آن می توانید مدت ها سرگرم شوید.

در ادامه مطلب با HELI HELL بیشتر آشنا خواهیم شد. با دیجیاتو همراه باشید.

داستان کلیشه ای HELI HELL فقط بهانه ای برای شروع بازی است. ظاهرا شخص شیطان صفتی با نام Dr.Evil، جزیره ای با نام Vylleña را به تسخیر خود درآورده و این شمایید که باید یکه و تنها، با هلیکوپتر مجهز خود دمار از روزگارش درآورده و دنیا را نجات بدهید.

در HELI HELL، کنترل هلیکوپتر را از نمای بالا در اختیار دارید. بیش از ۴ مدل هلیکوپتر در بازی وجود داشته که همگی قابل ارتقا هستند، چه از لحاظ قدرت بدنه و چه از لحاظ راکت ها و تیربارهایی که به آن متصل می کنید. هر چقدر هلیکوپتر شما مجهز تر باشد، کارتان در پیش روی در مراحل و نابود کردن دشمنان آسان تر خواهد بود.

HELI HELL 2

HELI HELL از ده مرحله بسیار سخت و دشوار تشکیل شده، مراحلی که در آن دشمنان بی شمار، لحظه ای شما را به حال خود نگذاشته و مجالی برای نفس کشیدن نمی دهند. آخر هر مرحله هم با باس فایتی چالش برانگیز مواجه خواهید بود، تا این که به غول آخر یعنی Dr.Evil و پایان بازی برسید. HELI HELL، با گرافیک HD و گیم پلی درگیرکننده خود از جمله برترین بازی های اکشن این روزهاست، به هیچ وجه تجربه آن را از دست ندهید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Heli-Hell.mp4"]

HELI HELL
  • HELI HELL
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Bulkypix
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۲۳ / ۱۴۲ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
اپ‌استور

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato