شیائومی حالا سومین سازنده بزرگ تلفن همراه در دنیاست

شیائومی حالا سومین سازنده بزرگ تلفن همراه در دنیاست

فروش تلفن های همراه شیائومی در ماه های گذشته چنان خوب بوده که به گزارش Strategy Analytics رتبه این سازنده چینی تلفن های هوشمند را به پله سوم بزرگترین های دنیا رسانده است. سامسونگ و اپل دو رتبه دیگر را در اختیار دارند.

فروش شیائومی طی یک سال سه برابر شده و در سه ماهه سوم ۲۰۱۴ به ۱۸ میلیون دستگاه رسیده. این در حالیست که رشد نسبی کاربرانی که از تلفن های این شرکت استفاده می کنند نیز طی این مدت تقریبا دو برابر شده و از ۲٫۱ درصد به ۵٫۶ درصد رسیده است. در اختیار داشتن این میزان از بازار، شیائومی را در جایگاه پنجمین شرکت بزرگ مسلط بر بازار تلفن های هوشمند قرار می دهد. در مقابل در حال حاضر ۲۴٫۷ درصد کاربران تلفن های هوشمند از تلفن های سامسونگ استفاده می کنند و ۱۲٫۳ درصد نیز آیفون های اپل را خریده و مورد استفاده قرار می دهند.

ال جی نیز اخیرا رشد خوبی داشته. رکورد رشد فروش تلفن های این شرکت نیز از لحاظ میزان فروش پس از شیائومی در جایگاه چهارم قرار گرفته است.

با عرضه شیائومی در هند، احتمالا وضع برای این شرکت بهتر و بهتر خواهد شد. با توجه به کیفیت و قیمت مناسب تلفن های هوشمند تولیدی این شرکت، میزان کلی فروش آن در بازار تشنه ای همچون بازار هند می تواند سهم شیائومی را در بازار بهتر و بهتر کند.

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato