اچ پی ساعت هوشمند خود را با نام MB Chronowing معرفی کرد

اچ پی ساعت هوشمند خود را با نام MB Chronowing معرفی کرد

اوایل امسال، اچ پی اعلام کرد که طراح مد معروف، مایکل باستیان را برای طراحی یک ساعت هوشمند به استخدام درآورده. حال این همکاری به نتیجه رسیده و این شرکت، اولین ساعت هوشمند خود را با نام MB Chronowing معرفی کرد.

این محصول از نظر ظاهری و حتی کارایی بیشتر به ساعت مچی عادی شباهت دارد تا یک گجت هوشمند. در ادامه مطلب با ساعت هوشمند اچ پی بیشتر آشنا خواهید شد. 

BN-FI052_bastia_J_20141031123000

برخلاف دیگر ساعت های هوشمند، MB Chronowing فاقد نمایشگر لمسی است و صرفا نوتیفیکیشن را با LED های سیاه و سفید به نمایش می گذارد. این محصول حتی قدم های شما را نمی شمارد و یا حتی میکروفونی برای دریافت دستورات صوتی ندارد.

اما در نمایشگر ساعت یک بخش دایره شکل وجود دارد که زمان را به شما نمایش می دهد و در بخش های دیگر، آب و هوا، نوتیفیکیشن هایی همچون تعداد پیامک ها، ایمیل ها و غیره را خواهید دید. ساعت هوشمند اچ پی می تواند با یک بار شارژ تا هفت روز شما را همراهی کند و با دو پلتفرم iOS و اندروید سازگاری کامل دارد.

BN-FI053_bastia_8V_20141031123157

به طور کلی ۲ نوع ساعت هوشمند وجود دارد: محصولاتی با دریایی از امکانات و ویژگی های فراوان در حدی که می توان گفت شما یک کامپیوتر را به مچ دست خود می بندید و دیگری، ساعت هوشمند ساخته شده توسط ساعت سازان سنتی با دیدگاه خاص خود. محصول ساخته شده مایکل باستیان هم در دسته دوم قرار می گیرد و به نظر می رسد هیچگونه رقابتی را با محصولات مشابه همچون موتو ۳۶۰ یا ساعت اپل نخواهد داشت.

BN-FI060_bastia_8V_20141031124921

اگر شما نیاز به یک ساعت مچی زیبا دارید که همزمان بتوانید نوتیفیکیشن پیغام ها و ایمیل های جدید را متوجه شوید، قطعا MB Chronowing کاملا مناسب شما خواهد بود. این محصول به زودی در دو مدل ۳۴۹ و ۶۴۹ دلاری به ترتیب با جنس تسمه چرم، لاستیک، نایلون و دومی با بند پوست تمساح و شیشه کریستال کبود عرضه خواهد شد.

نظرات ۲۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato