انتشار اندروید ۵ در اوایل سال ۲۰۱۵ برای نسخه Exynos گلکسی اس ۴

انتشار اندروید ۵ در اوایل سال ۲۰۱۵ برای نسخه Exynos گلکسی اس ۴

هرچند تا کنون شاهد بروزرسانی قابل توجهی برای گلکسی اس ۴ نبوده ایم اما این تلفن هوشمند هنوز هم شامل پشتیبانی و بروزرسانی نرم افزاری ۱۸ ماهه ای می شود که سامسونگ قول داده برای پرچمداران خود عرضه کند. با توجه به این موضوع می توان انتظار داشت که پرچمدار سال ۲۰۱۳ این غول کره ای، به جدیدترین نسخه ی سیستم عامل اندروید یعنی نسخه ۵ (آبنبات چوبی) بروزرسانی شود. با این حساب باید منتظر طراحی جدید متریال در گلکسی اس ۴ باشیم.

این خبر توسط SamMobile تایید شده که سابقه ی بسیار خوبی در پیش بینی و انتشار اطلاعات داخلی مربوط به شرکت سامسونگ دارد. بر طبق اعلام این منبع، بروزرسانی اندروید ۵ آبنبات چوبی، ابتدا برای مدل مجهز به پردازنده Exynos گلکسی اس ۴ (GT-I9500) و در اوایل سال ۲۰۱۵ انتشار خواهد یافت.

این بروزرسانی از لحاظ ظاهری ترکیبی از طراحی متریال اندروید ۵ و رابط کاربری تاچ ویز خواهد بود. بدیهی است که شامل تغییرات اساسی و قابل توجهی در رابط کاربری برای دارندگان گلکسی اس ۴ بوده که احتمالا برای بسیاری از کاربران این گوشی خوشحال کننده است.

در مورد نسخه ی اسنپدراگون ۶۰۰ تلفن هوشمند گلکسی اس ۴ (GT-I9505) اما هنوز هیچ خبری اعلام نشده است. با این حال انتظار داریم تا مدت کوتاهی پس از عرضه ی بروزرسانی اندروید ۵ آبنبات چوبی برای مدل اگزینوس این دستگاه، شاهد انتشار آن برای نسخه ی اسنپدراگون نیز باشیم.

اگر شما هم از دارندگان این تلفن هوشمند هستید، آیا منتظر این بروزرسانی بودید؟

نظرات ۴۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato