با Sensor Sense اطلاعات حسگرهای تلفن هوشمندتان را با طراحی متریال ببینید

با Sensor Sense اطلاعات حسگرهای تلفن هوشمندتان را با طراحی متریال ببینید

با Sensor Sense اطلاعات حسگرهای تلفن هوشمندتان را با طراحی متریال ببینید

امروزه در تلفن های هوشمند حسگرهای زیادی بکار می روند به طوری که با داشتن یک اپلیکیشن می توانیم از دستگاهمان به عنوان ایستگاه هواشناسی استفاده کنیم.

با استفاده از اپلیکیشن Sensor Sense شما می توانید اطلاعات کاملی را از تمامی حسگرهای موجود در تلفن هوشمندتان را مشاهده نمایید. ظاهر این برنامه بسیار زیبا و با سبک استادانه ی گوگل در طراحی اپلیکیشن ها با طراحی متریال مزین شده است.

این اپلیکیشن از تعداد زیادی حسگر پشتیبانی می کند که شامل حسگرهای دما، روشنایی، فشار، رطوبت، صدا، شتاب سنج، ژیروسکوپ، گرانش، قطب نما و طول و عرض ارتفاع جغرافیایی می باشد و همچنین مشخصات باتری مانند دما، میزان شارژ، میزان سلامتی و ولتاژ آن را به شما نشان خواهد داد.

هر حسگر دارای یک نماد گرافیکی منحصر و خروجی های خاص خود بوده که در قالب یک کارت نمایش می یابد. با لمس هر کارت می توانید به اطلاعات بیشتری دسترسی پیدا کنید. این اپلیکیشن همچنین با استفاده از داده های حسگرها جداولی را تولید می کند و نیز نام تولید کننده و مدل دستگاه شما را تشخیص می دهد.

شما چقدر با حسگرهای مختلف دستگاه اندرویدی خود آشنا هستید؟ این اپلیکیشن راهی مناسب برای آشنایی بیشتر با انواع حسگرهایی است که در تلفن هوشمند یا تبلتتان وجود دارد.

Sensor Sense
  • Sensor Sense
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Kristof Jannes
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲.۲ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل