همه چیز درباره آیفون 13
اندروید لالی پاپ برای تمام دستگاه های سری زد سونی عرضه خواهد شد

اندروید لالی پاپ برای تمام دستگاه های سری زد سونی عرضه خواهد شد

هر روز که می گذرد، به عرضه نسخه نهایی اندروید ۵ -که لالی پاپ یا آب نبات چوبی نام گرفته- نزدیک می شویم و شرکت ها محصولاتی که این به روز رسانی را دریافت می نمایند را مشخص می کنند.

دفتر سونی هم طی اطلاعیه ای که در ادامه مطلب مطالعه خواهید کرد، اعلام کرده که تمام دستگاه های سری Z این شرکت به نسخه پنجم اندروید -Lollipop- آپدیت خواند شد.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

به دنبال انتشار تازه‌ترین به‌روزرسانی اندروید نسخهٔ ۵٫۰- لالی پاپ- از سوی گوگل،‏ سونی به اطلاع می رساند به‌روزرسانی Lollipop را برای کل دستگاه‌های سری ممتاز Z ارائه خواهد کرد.

ارتقاء به اندروید ۵ توسط سونی برای تلفن‌های هوشمند پرچم‌دار اصلی Xperia Z3 و نیز سری Xperia Z2 در اوایل سال ۲۰۱۵ در دسترس خواهد بود.

مجموعهٔ کامل تلفن‌های هوشمندی که این به روز رسانی را دریافت خواهند کرد با بقیهٔ تلفن‌های هوشمند سری Z شامل Xperia Z‏، Xperia ZL‏، Xperia ZR‏، Xperia Tablet Z‏، Xperia Z1‏، Xperia Z Ultra و Xperia Z1 Compact ادامه خواهد یافت.

سونی به منظور ارتقاء تجربهٔ کاربری و عملکرد قابلیت‌ها به شدت تلاش کرده است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به‌روزرسانی‌های اصلی را به همهٔ دستگاه‌های سری Z بیاورد.

لازم به ذکر است که انتشار نرم‌افزار فرآیندی فازبندی شده قرار دارد و زمان‌بندی و دسترسی بسته به بازار/اپراتور متفاوت خواهد بود. از اغلب دستگاه‌ها پشتیبانی شده ولی برخی موارد استثناء اپراتور/بازار اعمال خواهد شد.

نظرات ۳۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato