تکنولوژی جدید RealLoud امکان پخش صدا با کیفیت و قدرت بالا بدون صدمه زدن به شنوایی را می دهد

این روزها تنوع هدفون ها، ایربادها و ایرفون ها تا حدی در بازار زیاد شده که انتخاب نمونه هایی با کیفیت بالا و قدرت کافی برای موسیقی دوستان را سخت کرده است. اما آسیب به شنوایی به واسطه قدرت بالای هدفون ها، بزرگترین محدودیت برای علاقمندان به موزیک است. اما تکنولوژی RealLoud در قالب earphoneهایی جدید ادعای رفع این محدودیت را کرده است.

مبدعان این تکنولوژی گفته اند که با کمک ابداع شان حجم صدای بیشتر، قدرتمندتر و شفاف تر در هدفون ها را بدون نگرانی از اینکه افزایش صدا موجب آسیب به شنوایی شود، تضمین می کنند. در این تکنولوژی از یک پرده مخصوص استفاده شده که جلوی فشارهای هوای مضر که موجب صدمه به پرده صماخ گوش می شود را می گیرد.

در ادامه جزئیات بیشتر را به همراه ویدئویی از این تکنولوژی و محصولات مرتبط با آن را مطالعه و تماشا کنید.

بدین ترتیب این پرده مخصوص با جلوگیری از ورود موج های انفجاری کوچکی که به واسطه قدرت صدا در هدفون و حجم کوچک داخل گوش ایجاد شده و به سمت پرده صماخ می روند، از حس شنوایی ما محافظت می کند و در عین حال کیفیتی فوق العاده را به هنگام پخش موسیقی برای ما به ارمغان می آورد.

این تکنولوژی تازه قول عدم کاهش کیفیت و عمق صوتی تمام رنج های صدا را داده است. صاحبان ایده RealLoud که با کمک سایت KickStarter در حال جذب سرمایه هستند، گفته اند که این تکنولوژی در صورت جذب سرمایه در محصولات متنوعی جای خود را باز می کند.

dc672bb8c8b5a297c783765f50aaa02b_large

چندین مدل هدفون و earbud در صفحه RealLoud در سایت کیک ستارتر قرار داده شده که مدل ADEL Ambient 2 یکی از آنهاست. قیمت این مدل از ۲۰۰ دلار شروع می شود. سایر محصولات نیز با نام های Ambient 4 و Ambient 8 و Ambient 12 نامگذاری شده اند. که هر یک اجازه کنترل کیفیت و قدرت صدا را می دهند. قیمت های هر یک متفاوت است و تا ۱۶۰۰ دلار افزایش میابد.

این پروژه به ۲۰۰ هزار دلار برای کار نیاز داشته که تا به حال و پس از ۳۲ روز توانسته ۲۴۷ هزار دلار از طریق سایت کیک ستارتر جذب کند.

برای آگاهی از جزئیات بیشتر در خصوص این تکنولوژی ویدئوی آن را از دست ندهید. حجم این ویدئو ۳۲ مگابایت است.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/RealLoud+Technical+and+Product+Video.mp4"]

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟