نسخه ی جدید بازی Candy Crush با عنوان Candy Crush Soda Saga منتشر شد

نسخه ی جدید بازی Candy Crush با عنوان Candy Crush Soda Saga منتشر شد

اگر شما نیز از شیفتگان بازی Candy Crush Saga هستید، که در دو سال اخیر جز پرطرفدارترین بازی ها بوده، اکنون می توانید سری جدید آن را دانلود کنید.

عنوان جدید این بازی Candy Crush Soda Saga نام دارد و برای iOS و اندروید عرضه شده و در روز سه شنبه نیز به فروشگاه اپلیکیشن های ویندوز فون خواهد آمد. در نسخه ی جدید بازی یاد شده، مکانیک جدید به فرمول تطبیق اضافه شده است.

در ادامه با دیجیاتو باشید.

حتی پس از گذشت دو سال بازی Candy Crush Sega در اپ استور، همچنان در بالای لیست بازی هایی که به سرعت در حال رشد هستند قرار گرفته. بازی مورد بحث در سه ماهه ی گذشته ۲۶۴ میلیون دلار درآمد داشته است.

1_Gameplay_v3_no_text

عنوان جدید این بازی یعنی Candy Crush Soda Saga نیز همانند نسخه گذشته رایگان عرضه شده ولی برای کسب درآمد توسعه دهندگانش خریدهای درون برنامه نیز دارد. بازیکنان می توانند از ۱۳۵ مرحله ی این بازی لذت ببرند. باز هم مانند گذشته شرکت سازنده قرار است تا مراحل جدید را نیز به آن اضافه کند.

مکانیک جدید بازی دارای چالش هایی است که می تواند به پر کردن صفحه با نوشابه های بنفش یا آزاد کردن خرس بی گناهی که در عسل گیر کرده است اشاره کرد. همه این کارها با کنار هم قرار دادن و تطبیق بلوک های همرنگ با تعداد مشخصی حرکت صورت می پدیرد.

بازی همانند نسخه ی قبلی ادامه می یابد. داستان بازی هم که بر طرفداران آن پوشیده نیست.

Candy Crush Soda Saga
  • Candy Crush Soda Saga
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: King.com
  • سیستم عامل: iOS و Android
  • حجم: ۳۹ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۱۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato