همه چیز درباره آیفون 13
Big Hero 6 Bot Fight؛ پازلی در دنیای والت دیزنی

Big Hero 6 Bot Fight؛ پازلی در دنیای والت دیزنی

ساختن بازی از روی فیلم و انیمیشن، سنت ناخوشایندی است که هالیوود از اولین پایه گذارانش در دنیای بازی ها بود. این بازی ها در خوشبینانه ترین حالت متوسط هستند و فقط برای تبلیغ و فروش بیشتر فیلم همزمان با اکران آن منتشر می شوند. والت دیزنی هم مطابق این سنت نه چندان جالب، همزمان با اکران انیمیشن جدیدش Big Hero 6 بازی آن را هم برای پلتفرم های موبایل منتشر کرده، بازی ای که بر خلاف تصوری که می رفت یک بازی فکری است.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

Big Hero 6 تقریبا همان سبک گیم پلی ای را دنبال کرده که با Bejeweled به محبوبیت رسید، با این حال با تغییراتی کوچک سعی بر آن داشته که بازی را از حالت یک پازل یکنواخت و بی هیجان دربیاورد. مثل همه بازی های این سبک به خصوص، باید ۳ شکل هم رنگ یا بیشتر را در زمانی محدود کنار هم ردیف کنید تا با حذفشان مرحله به اتمام برسد.

در Big Hero 6، پایان هر مرحله فقط با نابود کردن روبات های دشمنی که در بالای صفحه مستقر هستند ممکن شده، بنابراین باید با جمع کردن یک تیم مناسب از روبات های جنگجو و حمله به آنها مراحل را رد کنید. هر رنگ، مختص به یکی از روبات های جبهه شماست. مثلا با حذف کردن دایره های آبی، روبات های گروه آبی شما به دشمن حمله می کنند. هر چقدر کمبوهای بیشتری با دایره ها بزنید و ربات هایتان قوی تر باشند، دشمنانتان هم زودتر نابودشده و مرحله زودتر به اتمام می رسد.

با وجود اینکه این حالت هیجان بیشتری به بازی داده، اما Big Hero 6 در نهایت یک بازی پازل معمولی است و تنها علاقه مندان به بازی های فکری از آن لذت خواهند برد. این بازی را می توانید به رایگان برای iOS، اندروید و ویندوزفون دانلود کنید.

Big Hero 6 Bot Fight
  • Big Hero 6 Bot Fight
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Disney
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۹۳ / ۶۸ / ۱۱۲ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato