اپل iOS 8.1.1 و OS X 10.10.1 را منتشر کرد

اپل iOS 8.1.1 و OS X 10.10.1 را منتشر کرد

شب گذشته اپل نسخه جدید سیستم عامل iOS 8.1.1 را برای آیفون، آیپد و آیپاد تاچ منتشر کرد. جدا از قول و قرارهایی که این شرکت برای بهبود سرعت و امنیت دستگاه ها در نسخه های بعدی این سیستم عامل داده بود، اپل گفته که این به روز رسانی مشکل سرعت دو محصول سالخورده اش یعنی آیپد ۲ و آیفون ۴ اس را رفع می کند.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

پیش از این هم چنین اتفاقی رخ داده بود: با هر بار انتشار یک به روز رسانی بزرگ، دستگاه های قدیمی عملکردی بسیار ضعیف پیدا می کنند. در حدی که بسیاری از کاربران اعلام می کنند قادر نیستند به راحتی با دستگاه خود مثل سابق کار کنند.

این موضوع در مورد iOS 7 رنگ و بوی جدی به خود گرفته بود و حالا اپل سعی دارد تا هرچه سریع تر اوضاع را برای افرادی که این ۲ محصول را در اختیار دارند بهتر کند. نکته مهمی که در رابطه با iOS 8.1.1 وجود دارد این است که اپل جلوی جیلبرک را در این به روز رسانی بسته و در صورتی که دستگاه خود را جیلبرک کرده اید، بهتر است فعلا دست نگاه دارید.

از سوی دیگر اپل سیستم عامل مک را هم به روز رسانی کرد. عرضه OS X 10.10.1 به عنوان اولین آپدیت یوسمیتی محسوب می شود و طبق گفته اپل، بهبود WiFi، بهتر شدن ارتباطات Microsoft Exchange و رفع مشکلات ارسال ایمیل با اپلیکیشن Mail از جمله موارد این به روز رسانی هستند.

اگر از این ۲ سیستم عامل استفاده می کنید، می توانید با مراجعه به اپ استور مک و آیتیونز دستگاه های خود را به آخرین نسخه OS X و iOS آپدیت کنید.

نظرات ۳۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato