طعنه دوباره مایکروسافت به سیری در تبلیغ جدید کورتانا [تماشا کنید]

چند وقتی است که مایکروسافت در ویدئوهای تبلیغاتی خود به طور مستقیم با محصولات خود به جنگ با محصولات شرکت اپل می پردازد. همانطور که احتمالا می دانید چند وقت پیش نیز با ویدئویی سعی در نشان دادن برتری های سرفیس پرو ۳ در مقابل مک بوک ایر داشت.

حال مایکروسافت باز هم با یک ویدئوی جدید که رنگ و بوی تعطیلات را به خود گرفته به مقابله ی مستقیم با اپل پرداخته که در آن با قرار دادن یک نوکیا لومیا ۸۳۰ در مقابل آیفون ۶ پلاس، می خواهد برتری های دستیار شخصی اش یعنی کورتانا را نسبت به سیری به رخ رقیب بکشد.

در این ویدئو برخی از قابلیت های منحصر به فرد کورتانا نشان داده می شود و دستیار صوتی مایکروسافت با پرسیدن سوالاتی عجیب، سیری را به چالش می کشد. دستیار صوتی شرکت اپل در جواب تمام این پرسش ها فقط یک پاسخ می دهد: I got bigger که به نوعی اشاره به بزرگ شدن آیفون ۶ پلاس است.

در اینکه کورتانا قابلیت های کاربردی بسیار خوبی دارد هیچ حرفی نیست. اما قطعا بخش تبلیغاتی شرکت مایکروسافت با ضعیف نشان دادن سیری در مقایسه با کورتانا سعی در بزرگتر نشان دادن ویژگی های خاص دستیار صوتی خود دارد تا بتواند نظر بینندگان را به هدف اصلی تبلیغات خود جلب کند.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Siri.vs.Cortana-Bigger.mp4"]

موبایلت

ویجیاتو

نظرات ۴۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟