بررسی ویدیویی دیجیاتو: Moto X 2014

بررسی ویدیویی دیجیاتو: Moto X 2014

برای گیک هایی مثل ما که عاشق انواع و اقسام گجت ها هستیم، نوشتن بررسی محصول همواره یکی از لذت بخش ترین قسمت های کارمان بوده است. هنگامی که در مورد یک دستگاه شروع به نوشتن می کنیم، به آن شخصیت می بخشیم و سعی می نماییم ارتباطی که با آن برقرار کرده ایم را برای شما تشریح کنیم.

در بررسی ها تلاش نموده ایم واقعیت ها را بیان کنیم و محصولات مختلف را بر اساس آنچه که ارائه می دهند به نقد کشیم. در طول این ۶ ماه که از عمر دیجیاتو می گذرد، بیش از ۴۰ دستگاه را مورد بررسی قرار دادیم و حتی یکبار هم وسوسه نشدیم تا بیان واقعیت را قربانی منافع اقتصادی کنیم؛ اقدامی که هرچند در این مدت دردسرهایی را برایمان به وجود آورد، اما در نهایت باعث نشد تا خط مشی رسانه ای خود را فراموش کنیم.

به احتمال زیاد با Moto X 2014 آشنا هستید. پرچمدار موتورولا را چندی پیش در دیجیاتو مورد بررسی قراردادیم و به تشریح ویژگی های آن پرداختیم. همانطور که در آن مطلب نیز اشاره شد، Moto X به لطف قابلیت های متعددش، می تواند یکی از گزینه های جدی برای خرید به شمار رود و با محصولات دیگر سازندگان همچون سونی و سامسونگ به رقابت بپردازد.

اکنون افتخار داریم تا شروع به کار بخش «بررسی ویدیویی» را با این دستگاه جشن بگیریم و به شما وعده دهیم تا زین پس محصولات بیشتری را در برابر دوربین دیجیاتو قرار دهیم. در نهایت از شما خواستاریم تا همچون همیشه با بازخوردهای خود ما را در مسیر بهتر شدن، همراهی کنید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Digiato-MotoX-2014-Review-LQ.mp4"]

نظرات ۴۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato