سونی به دارندگان پلی استیشن ویتا بابت تبلیغات نادرست غرامت می پردازد

سونی به دارندگان پلی استیشن ویتا بابت تبلیغات نادرست غرامت می پردازد

سونی ضمن توافق با کمیسیون تجارت فدرال پس از متهم شدن به ساخت و ارائه تبلیغات و ادعاهای گمراه کننده در مورد قابلیت های ویتا، به پرداخت غرامت محکوم شد.

سونی برخی قابلیت های پلی استیشن ویتا را پیش از عرضه کنسول Game Changing عنوان کرده بود، قابلیت هایی که اذعان می کرد ویتا می تواند شیوه بازی کردن با پلی استیشن ۳ را تغییر دهد.

در ادامه توضیحات بیشتری آمده که با هم می خوانیم.

کمیسیون تجارت فدرال می گوید: "برای مثال، سونی پیش تر ادعا کرده بود که کاربران پلی استیشن ویتا می توانند در هر زمانی بازی خود را روی پلی استیشن ۳ متوقف کنند و هر زمانی که مایل بودند ادامه را با کنسول دستی شان انجام دهند. این قابلیت تنها برای تعداد اندکی از بازی های پلی استیشن ۳ ممکن بود."

جدا از این موارد، سونی در تبلیغات ریموت پلی به شکل اغراق شده ای عمل کرده بود در حالی که باز هم تنها تعداد بسیار اندکی از بازی های پلی استیشن ۳ دارای چنین قابلیتی بودند. همچنین، بازی کردن آنلاین از طریق یک ارتباط ۳G هم هیچ وقت امکان پذیر نشد.

جسیکا ریچ از کمیسیون تجارت فدرال اذعان کرده که با نزدیک شدن به تعطیلات آخر سال و افزایش خرید و فروش، لازم است که شرکت ها وعده های درستی پیرامون محصولات شان بدهند و متوجه اشتباه سونی با پلی استیشن ویتا باشند.

به عنوان بخشی از این قرارداد، سونی دیگر نباید هیچگونه ادعایی مشابه آنچه پیش از این انجام داده را داشته باشد و به کاربرانی که تا ۱ جولای ۲۰۱۲ پلی استیشن ویتا خریداری کرده اند، ۲۵ دلار نقدا و ۵۰ دلار اعتبار درون شبکه برای خرید از فروشگاه پلی استیشن نتوورک ارائه دهد. اگر تا پیش از تاریخ نام برده کنسول خود را خریداری کرده اید باید به زودی منتظر ایمیلی از سوی سونی باشید.

نزدیک به ۳ سال از عرضه این کنسول گذشته و متاسفانه، تبلیغات برای پلی استیشن ویتا به طور کلی از دستور کار سونی حذف شده است.

نظرات ۲۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato