با وجود کاهش فروش، سامسونگ مدیر بخش موبایل خود را حفظ می کند

با وجود کاهش فروش، سامسونگ مدیر بخش موبایل خود را حفظ می کند

با وجود کاهش فروش، سامسونگ مدیر بخش موبایل خود را حفظ می کند

با توجه به روزهای سختی که سامسونگ در حال گذراندن آن است، شایعاتی مطرح شده بود که این شرکت قصد دارد مدیر بخش موبایل، J.K. Shin را از سمت خود برکنار کند. اما این اتفاق رخ نخواهد داد و این شرکت طی اطلاعیه ای عنوان کرد که شین شغل خود را از دست نمی دهد.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

طبق گزارشات منتشر شده احتمال می رفت به دلیل ضعف در فروش، جایگاه شین -که با کاهش درآمد شدیدی روبرو شده- جایگزین رئیس لوازم الکترونیکی سامسونگ، B.K. Yoon خواهد شد.

برترین تلفن های هوشمند درآمدزای سامسونگ، یعنی گلکسی نوت ۴ و گلکسی اس ۵ از فروش بسیار بدی برخوردار بودند و باعث شد نمودارهای این شرکت روند رو به پایینی را آغاز کند. برخی کارشناسان حدس می زنند دلیل این اتفاق تکرار مداوم طراحی یک نواخت و جذب نشدن کاربر باشد. از طرفی این کمپانی به شدت از طرف رقبای چینی خود یعنی هواوی، شیائومی و لنوو تحت فشار است.

اما کره ای ها تصمیم گرفتند با حفظ مدیران در جایگاه های خود، شرکت را از عدم ثبات دور نگاه دارند.  ناظران صنایع می گویند به احتمال بسیار زیاد سکان هدایت کشتی سامسونگ در این دریای طوفانی به پسر مدیر سابق که در بیمارستان بستری است، سپرده نشود. سامسونگ با مشکل دیگری هم گلاویز است و قصد دارد با بازسازی ساختار و کاهش هزینه ها، ۵ میلیارد دلار مالیات بر ارث لی جوان را بپردازد.

هرچند هنوز بسیاری از افراد بر این باور هستند که خطر در کمین J.K. Shin است و هر لحظه امکان دارد او با از دست دادن شغل خود مواجه شود.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل