نگاه نزدیک Cnet به YotaPhone 2 [تماشا کنید]

نگاه نزدیک Cnet به YotaPhone 2 [تماشا کنید]

چندی پیش از معرفی دومین تلفن هوشمند کمپانی روسی Yota به نام YotaPhone 2 خبر دادیم. این محصول دومین نسل از رده خود محسوب می شود و همانند نسخه قبلی، از دو نمایشگر بهره می برد.

همین موضوع باعث شده یوتافون ۲ نزد کاربران محبوب گردد چرا که نمایشگر دوم این محصول، از نوع جوهر الکترونیکی بوده و از مصرف انرژی بسیار پایینی برخوردار است.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

تکنولوژی به کار رفته در نمایشگر دوم یوتافون ۲، همانند کیندل است و ما موارد را تنها به ۲ رنگ می بینیم. این موضوع باعث می شود به دلیل عدم استفاده از نور در نمایشگر، مصرف باتری بسیار پایین باشد و از طرفی ما همیشه به موارد ضروری مثل نوتیفیکیشن ها و ساعت دسترسی داشته باشیم.

اولین تلفن هوشمند با دو نمایشگر توسط یوتافون در سال ۲۰۱۳ معرفی شد. متاسفانه به دلیل عدم وجود اپلیکیشن های سازگار و کیفیت پایین دستگاه، به سرعت جلوی تولید آن گرفته شد. اما ایرادهای قبلی در نسخه دوم مرتفع گشته و روس ها یوتافون ۲ را در فوریه گذشته و طی مراسم MWC معرفی کردند.

حالا ما می بینیم که نمایشگر دوم لمسی بوده و همین موضوع به همراه جوهر الکترونیکی به شما کمک می کند تا اپلیکیشن های زیادی را در دسترس داشته باشید، که از جمله آنها می توان به نقشه اشاره کرد.

این محصول در حدود ۸۶۰ دلار قیمت دارد که نسبت به سامسونگ گلکسی اس ۵ و ال جی جی ۳ از قیمت بالاتری بهره می برد. در ذیل شما می توانید تصاویر بیشتر و بررسی کوتاه ویدیویی این محصول که توسط Cnet تهیه شده را مشاهده نمایید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Yotaphone2_cnet.mp4"]

نظرات ۱۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato