تعرفه های ویژه اپراتورها برای زائران عتبات عالیات

تعرفه های ویژه اپراتورها برای زائران عتبات عالیات

ایرانسل و همراه اول برای زائران عتبات عالیات در اربعین حسینی و دهه آخر صفر تخفیف های ویژه ای را در نظر گرفته اند تا مشترکان بتوانند برای مکالمه و ارسال پیامک از آنها بهره مند شوند.

سرویس ها و قیمت های ارائه شده از طرف دو اپراتور برای این مدت خاص بوده و در ماه های دیگر سال اعتبار ندارد.

در ادامه با دیجیاتو همراه شوید.

مشترکین ایرانسلی

برای مشترکین این اپراتور در ایام اربعین حسینی دو طرح وجود دارد، یکی مکالمه در خاک عراق است و دیگری تماس با تلفن های همراه و ثابت در این کشور.

اگر کاربران ایرانسل در هنگام رومینگ شرکت زین (Zain) را انتخاب کنند ۷۲ درصد تخفیف به آنها تعلق می گیرد و  تعرفه های آنها برای هر دقیقه بدین شرح خواهد بود: مکالمه با تلفن های عراق  ۱۱۱۰ تومان، تماس با ایران ۲۲۲۰ تومان، دریافت مکالمه از ایران ۱۵۰۰ تومان و دریافت و ارسال پیامک ۵۱۸ تومان.

اما آن دسته از افرادی که از ایرانسل می خواهند با عراق در تماس باشند، بهتر است با شماره گیری ۰۶۰ به جای ۰۰ از تخفیف ۴۲ و ۳۳ درصدی در مکالمه با تلفن همراه و ثابت بهره مند شوند. بدین ترتیب تعرفه تماس با تلفن همراه در کشور مذکور ۸۹۹ تومان و با تلفن ثابت آن ۶۴۹ تومان برای هر دقیقه خواهد بود.

مشترکین همراه اول

این شرکت نیز برای مشترکین خود تخفیفات تماس هنگام رومینگ در خاک عراق را از ۱۰ آذر تا ۲ دی در نظر گرفته است.

مشترکین همراه اول که از خدمات رومینگ در زمان اعلامی در خاک عراق بهره مند می شوند هزینه هر دقیقه مکالمه آنها بدین شرح خواهد بود: تماس با ایران ۹۹۳ تومان ، مکالمه با عراق ۴۹۳ تومان ، دریافت تماس از ایران ۱۳۹۳ تومان، ارسال پیامک ۳۵۰ تومان و دریافت اس ام اس رایگان.

یادآور می شود این قیمت ها توسط این دو اپراتور مخابراتی اعلام شده و در زمان های مذکور معتبر است.

ویجیاتو

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato