گلکسی آلفا از شیشه محافظ گوریلا گلس ۴ برخوردار است

گلکسی آلفا از شیشه محافظ گوریلا گلس ۴ برخوردار است

سامسونگ گلکسی آلفا در حدود چهار ماه پیش عرضه شد و در آن زمان تصور می شد شیشه محافظی که به روی آن قرار گرفته، از نوع گوریلا گلس ۳ است. اما امروز Corning، کمپانی سازنده این شیشه، اعلام کرد که آلفا از نسل چهارم این محافظ یعنی گوریلا گلس ۴ بهره می برد.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

مدیر کل و رئیس شرکت Corning آسیا، کلیف هوند در این رابطه گفت:

Corning زمان زیادی را با همکاری سامسونگ صرف یافتن راه حل هایی برای بهبود کیفیت و طراحی محصولات این شرکت کرده است. سازندگان قصد دارند محصولات را بدون افت کیفیت و بالا رفتن خطر آسیب دیدگی تا حد امکان نازک کنند. اما سامسونگ نه تنها قصد دارد به این هدف برسد، بلکه در حال ایجاد یک طراحی مجدد در صنعت تلفن همراه هوشمند است. گلکسی آلفا نقطه اوج همکاری نزدیک ما با سامسونگ است.

این کمپانی ادعا کرده گوریلا گلس ۴ می تواند محصول را در ۸۰ درصد سقوط های از فاصله یک متری نجات دهد که نسبت به قبل دو برابر شده. همچنین ضخامت این شیشه به ۰٫۴ میلیمتر رسیده که در مقایسه با گوریلا گلس ۳ (۰٫۷ میلیمتر) تقریبا نصف شده است.

دلیل اینکه پس از عرضه گلکسی آلفا به این نکته اشاره نشد، این است که Corning در آن زمان آماده اعلام رسمی نهایی شدن گوریلا گلس ۴ نبود. همچنین حدس زده می شود که گلکسی نوت ۴ هم از همین شیشه محافظ، یعنی گوریلا گلس ۴ بهره می برد اما این موضوع به طور رسمی تایید نشده است.

نظرات ۲۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato