مایکروسافت ناشر Rise of the Tomb Raider برای خانواده اکس باکس خواهد بود

مایکروسافت ناشر Rise of the Tomb Raider برای خانواده اکس باکس خواهد بود

مایکروسافت ناشر Rise of the Tomb Raider برای خانواده اکس باکس خواهد بود

مایکروسافت در گیمزکام ۲۰۱۴ از Rishe of the Tomb Raider برای اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ پرده برداشت. پس از این نمایش گفتگوهای متعددی پیرامون مدل قرارداد مایکروسافت و اسکوئر انیکس، دارنده و صاحب بازی توم ریدر، شکل گرفت و فیل اسپنسر هم از مدل قرار داد سخت به میان آورد.

اما آرون گرینبرگ، مسئول بازاریابی بخش اکس باکس، روز گذشته اعلام کرد که مایکروسافت ناشر این بازی برای کنسول هایش خواهد بود.

در ادامه مطلب بیشتر در رابطه با قرارداد مایکروسافت و اسکوئر انیکس می خوانیم.

مایکروسافت در پاسخ به نامه وبسایت گیم اینفورمر در رابطه با شفاف سازی بیشتر اینگونه گفت:

برای شفاف سازی بیشتر در ارتباط با توئیت آرون گرینبرگ، بله، مایکروسافت Rise of the Tomb Raider را روی اکس باکس منتشر خواهد کرد. مشابه قرار دادی که ما با کپکام روی Dead Rising 3، با هارمونیکس روی Dance Central داشتیم، ما شگفت زده ایم که این بار با تیم فوق العاده در کریستال داینامیک همکاری کنیم و Rise of the Tomb Raider را در تعطیلات زمستانی ۲۰۱۵ انحصارا برای اکس باکس منتشر کنیم. هر دو تیم ما و جامعه اکس باکس، طرفداران بزرگ فرنچایز هستند و نمی توانیم صبر کنیم تا در آینده موارد بیشتری در مورد بازی را با شما به اشتراک بگذاریم.

Dead Rising 3 بعدها باری پی سی منتشر شد، البته این بازی تاکنون برای پلی استیشن ۴ نمایش داده نشده. Dance Central هم به سبب نیازمندی اش به کینکت در انحصار اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ باقی مانده و مشخص نیست که چرا نامی از بازی در این میان برده شده.

اما یکی از نمایندگان اسکوئر انیکس هم به سوال گیم اینفورمر پاسخ داد:

 بله، مایکروسافت Rise of the Tomb Raider را روی اکس باکس منتشر خواهد کرد. مایکروسافت همیشه پتانسیل بالایی را در Tomb Raider می دیده و آن ها در تمام مدت توسعه و در مواردی چون بازاریابی و عرضه، از بازی حمایت می کنند که ما معتقدیم قدمی خواهد بود در ادامه ساخت Tomb Raider به عنوان یکی از بزرگترین های گیمینگ.

مدتی بعد، یک اعلامیه دیگر از سوی اسکوئر انیکس منتشر شد:

 همکاری ما با مایکروسافت روی Rise of the Tomb Raider مدت زمانی دارد ولی ما در حال حاضر پیرامون جزئیات آن صحبت نمی کنیم و تمام تمرکزمان روی همکاری برای ارائه یک بازی عالی روی اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ است.

با توجه به اینکه مایکروسافت روی تعطیلات ۲۰۱۵ پافشاری زیادی دارد، انتظار می رود که چند ماه بعد و در سال ۲۰۱۶، کاربران پلی استیشن و پی سی بتوانند از این بازی لذت ببرند.

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل