مدیریت مصرف سوخت را به کمک اپلیکیشن

مدیریت مصرف سوخت را به کمک اپلیکیشن "بنزین" تجربه کنید

دیگر روزگار خوبی که بدون نگرانی بابت بنزین به گشت و گذار با خودرویمان می پرداختیم گذشته؛ بنزین این روزها سوختی گران محسوب می شود و بنابراین عاقلانه است که سعی کنیم هزینه های مرتبط به مصرف آن را مدیریت نماییم. اپلیکیشن ایرانی "بنزین" با جمع آوری اطلاعات سوختگیری شما تلاش کرده تا در کاهش هزینه ها و استفاده بهینه از بنزین مثمر ثمر واقع گردد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اما بپردازیم به عملکرد اپلیکیشن بنزین و کارهایی که برایتان انجام می دهد. با ورود به اپلیکیشن در ابتدا باید نوع خودرو (کوپه، هاچ بک، وانت، اس یو وی و ...) را انتخاب کرده و با نامگذاری و ثبت پلاک، برای آن پروفایل اختصاصی ایجاد کنید. بعد از این کار پس از اتمام سوخت و سوختگیری در پمپ بنزین می بایست اطلاعات مربوط به مصرف خود را در اپلیکیشن وارد کنید.

اطلاعاتی مثل کیلومتر طی شده، وضعیت چراغ بنزین، مقدار سوخت و هزینه آن (۴۰۰، ۷۰۰ و آزاد ۱۰۰۰ تومانی) باید در منوی سوختگیری به منظور ثبت در سیستم وارد شوند. تا این مرحله را می توانید بدون صرف هیچ گونه هزینه ای انجام دهید، اما برای ادامه کار و مشاهده نمودارهای سوخت مصرفی و هزینه سوختگیری در ماه نیازمند خرید نسخه نقره ای اپلیکیشن با قیمت ۹۵۰ تومان هستید.

12345

البته با در نظر گرفتن اطلاعات مفیدی که در نمودارهای اپلیکیشن مشاهده می کنیم، پرداخت این هزینه ناچیز منطقی به نظر می رسد؛ چرا که با یکبار صرف هزینه که تقریبا معادل یک لیتر بنزین است، هزاران لیتر را با کمک اطلاعات به نمایش در آمده در نمودارهای اپلیکیشن صرفه جویی خواهید کرد.

بنزین برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و در این اوضاع نابسامان اقتصادی می تواند تا حد زیادی شما را در کاهش هزینه هایتان یاری دهد. با وجود اینکه اپلیکیشن مذکور تقریبا امکانات کافی را برای کاربرانش فراهم کرده، اما امیدواریم در نسخه های بعدی به منظور هر چه کاربردی تر شدن آن شاهد اضافه شدن CNG و گازوئیل به قسمت سوخت های مصرفی باشیم.

بنزین
  • بنزین
  • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده: ایمن گستر اسب قرمز
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲.۲ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۲۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato