جنگ انسان و دونات در Food Battle

جنگ انسان و دونات در Food Battle

دنیای بازی های رایانه ای هیچ وقت محدودیت های دنیای واقعی را نداشته و همین عامل محبوبیت آن بوده است؛ در دنیای خیالی بازی ها می توانید پرواز کنید، کسانی که در واقعیت حتی جرأت نگاه کردن به آنها را ندارید را زیر باد مشت و لگد بگیرید و حتی به مبارزه ای خونین با دونات ها بروید! Food Battle در دنیایی عجیب و فانتزی، شما را به دل مبارزات انسان ها و دونات های خونخوار می برد.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید. 

ایده احمقانه جنگ انسان و دونات در واقع از بحث و جدل بین دو فرد به نام ایان هکاکس و آنتونی پدیلا نشأت گرفته. ماجرا از یک جر و بحث ساده بر سر شیرینی های محبوب این دو شروع شد؛ ایان دونات با روکش صورتی را می پسندید و آنتونی از آن متنفر بود و به جایش عاشق آبنبات رنگی، فلفل قرمز تند و آتشین و بوریتو بود.

این اختلاف نظر بین ایان و آنتونی کم کم بالا گرفت اما در نهایت به این سوال مطرح شد که چرا از اختلاف سلیقه هایمان بازی نسازیم؟ و این گونه بود که Food Battle متولد شد. Food Battle در هر مرحله شما را وارد رقابت با دونات های غول پیکری می کند که در عین خوشمزگی اصلا اعصاب درست و حسابی ندارند و به عبارتی به خون شما تشنه اند.

456

در Food Battle شما در نقش ایان با استفاده از شمشیر با تیغه کرفس، تفنگ فلفل پاش، پتک رولت تخم مرغی (به طور کلی غذاهای محبوب ایان و مورد تنفر آنتونی) به جنگ با دونات ها خواهید رفت. در هر مرحله هم تعدادی معما را باید حل کرده و از گوشه و کنار محیط خوراکی های تفنگی برای مراحل بعدی جمع آوری کنید. با اتمام هر مرحله، بسته به سبک بازی تان از یک تا سه ستاره دریافت خواهید کرد تا در نهایت با غول آخر بازی یعنی یک دونات بزرگ زشت و پیر مواجه شوید.

گفتنی است که این بازی از یک سریال یوتوبی با همین نام در کانال Smosh اقتباس شده، کانالی مملو از کارتون های کمدی ساخته ایان هکاکس و آنتونی پدیلا که با داشتن ۱۸ میلیون نفر طرفدار، چهارمین کانال پرطرفدار وبسایت یوتوب محسوب می شود. پیشنهاد می کنیم اگر از جنگ میان انسان ها خسته شده اید، برای تنوع یک بار مبارزه با دونات ها را امتحان کنید.

Food Battle - The Game
  • Food Battle - The Game
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Defy Media, LLC
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۲.۳ / ۶۳.۸ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato