نتایج تست باتری Lumia 535 Dual Sim

نتایج تست باتری Lumia 535 Dual Sim

نتایج تست باتری Lumia 535 Dual Sim

لومیا ۵۳۵ محصول مایکروسافت به کاربر یک تلفن هوشمند با سیستم عامل ویندوز فون، نمایشگر بزرگ و امکان استفاده از دو سیم کارت را با صرف هزینه پایین می بخشد. چیپی که در این محصول به کار رفته از نوع اسنپدرگن ۲۰۰ است که امروزه به جهت عملکرد نه چندان قوی پردازشگر گرافیکی، نزد کاربران محبوب نیست.

در این مطلب قصد داریم نگاهی داشته باشیم به نتایج تست باتری ۱۹۰۵ میلی آمپری این تلفن هوشمند که توسط وب سایت GSMArena انجام شده است.

با دیجیاتو همراه باشید.

مایکروسافت وعده ۱۳ ساعت تماس مکالمه تحت شبکه نسل سوم مخابراتی را در لومیا ۵۳۵ (هر دو نسخه تک سیم و دو سیم کارته) داده است. در عمل هم باید گفت در این محصول ظرفیت باتری به حدی است که در مکالمه مقداری کمتر از حد وعده داده شده دوام بیاورد.

2

انتظار می رود نتایج ذکر شده با نسخه تک سیم کارت تفاوت چندانی نداشته باشد چرا که اساسا در تلفن های هوشمند دو سیم کارته، تنها یک سیم کارت حین مکالمه فعال است. همانطور که می بینید، لومیا ۵۳۵ دو سیم کارته توانسته در حدود ۱۲ ساعت و ۱۵ دقیقه حین مکالمه تحت شبکه نسل سوم مخابراتی دوام داشته است.

3

مورد بعدی مقدار دوام این محصول در وب گردی است که لومیا ۵۳۵ در تست های GSMArena در این قسمت با ثبت رکورد ۵ ساعت و ۲۱ دقیقه آنچنان جالب عمل نکرد. به احتمال زیاد این مسئله به دلیل نمایشگر بزرگ و پر مصرف در کنار ضعف بهینه سازی های نرم افزاری به وجود آمده است.

4

تقریبا همین مشکل را در قسمت پخش ویدیوی ممتد هم می بینیم. لومیا ۵۳۵ با باتری ۱۰۰٪ شروع به پخش ویدیو کرد و ۵ ساعت و ۲۷ دقیقه بعد به ۱۰٪ رسیده بود.

5

در تست حداقل استفاده لومیا ۵۳۵ توانست در حدود ۴۴ ساعت دوام داشته باشد که باز هم رقم جالبی به نظر نمی رسد. در این تست از تلفن هوشمند یاد شده تنها نیم ساعت در روز هر کدام از تست های بالا (مکالمه، وبگردی و پخش ویدیو) را به انجام رسانده اند. بدین ترتیب شما می توانید در حداقل استفاده تا حدود ۲ روز تلفن هوشمند خود را در اختیار داشته باشید.

پیشنهاد می شود در صورتی که این محصول را در اختیار دارید، برای کاهش مصرف باتری اینترنت نسل سوم و سرویس مکان یابی خود را غیر فعال و فقط در مواقع ضروری از آنها استفاده کنید.

نظرات ۳۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل